Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni munka ügyben. Azoktól is akik már kint dolgoznak de mindenki tanácsát szívesen elolvasnam. Akik kint dolgoznak mesélnétek hogy sikerül kijutni?

Figyelt kérdés

Én L20 és a párom 25 évesek vagyunk és szeretnénk kijutni külföldre dolgozni. Itthon sajnos 3 műszakban dolgozunk messze a lakóhelyünktől és ketten keressünk durván nettó 350 ezret.

Szeretnénk megváltoztatni az életünket. Nagyon szorgalmasan vagyunk. Takarító mosogató vagy esetleg pincér segéd állás amire gondoltunk de bármit meghallgatunk. Köszönöm előre is a segítséget:)))



2022. ápr. 16. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui. Elnézést a helyesírási hibákért, gyorsan irtam
2022. ápr. 16. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt próbálkozzatok, minden külföldi országgal kapcsolatban vannak tematikus facebook csoportok ott érdeklődjetek munkaügyben.
2022. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét ország mellett döntsetek először, ami 1) EU-tagállam, 2) hajlandóak vagytok valamennyire megtanulni a nyelvét is, mert anélkül végleg ott ragadtok a csirkebelezőnél ott is.
2022. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondoljátok, akkor ahogy előttem is írták, találjátok ki melyik ország (EU-n belül sokkal egyszerűbb) és tanuljátok meg a nyelvet, legalább alapfokon.

Én úgy jöttem ki anno 12-13 éve, hogy volt már kint ismerősöm, aki segített sok mindenben. Látva, hogyan vergődnek azok, akiknek nincs senkijük itt, ez egy óriási előny. Próbáljatok a célterületen ismerkedni, fb-csoportokban például.

2022. ápr. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!