Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rohadtul utálom a törit. Ti nem?

Rohadtul utálom a törit. Ti nem?

Figyelt kérdés
Nem is igaz, felesleges, miért ilyen b.zi hadvezérekről tanulunk? miért nem feltalálókról, felfedezőkről stb? persze, azokról is, de csak azokról kéne :S mert ha vki egész életét egy dologra áldozza, jó, hogy megtanulom a nevét :S de a hülye hadvezérek, akik csak a bajt keresik... meg amúgy szerintem nem is így volt, mi bizonyítja ezt? tuti a felét kitalálták v később átírták (pl úgy, mint orwell 1984-ében)... Ráadásul a tanárom is utálom :s
2010. szept. 15. 21:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
nem
2010. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
88%
Sztem a töri jó. Attól függ mennyire szimpatikus a tanár vagy mennyire tanít jól. Pl. a mi töritanárunk egy kö**ög...
2010. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%

én imádom törit lehet hogy tanárod szar és azért utálod.

amugy olvastam az 1984et és szerintem remek könyv

2010. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

"miért nem feltalálókról, felfedezőkről tanulunk"

Ezt kérdeztem én is anno, amikor bukás szélén voltam!

Azóta már diplomám is van, de nem töriből :P

2010. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
A kedvencem a töri meg a földrajz. :) A tanárok is jók, szóval minden szuper. :)
2010. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Undorító tantárgy magolni az idióta évszámokat meg a többi marhaságot ami lehet nem is úgy történt ahogy leírták.. 19 vagyok egy éve érettségiztem de 5 mondatot nem tudnék belőle mondani. Utáltam mint a szart és akkor még finom voltam.. :D


Van egy olyan topic itt, hogy az iskola az életre készít e fel.. Na ott ez ki lett tárgyalva.. Nagyon szép, hogy tudod betéve az évszámokat. De ha ezek helyett 10%ban mondjuk a pénzügyekről tanítottak volna akkor lehet nem lenne eladósodva a fél ország a svájci hitelektől..

2010. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, de szerintem azért, mert mindig is sz.r tanáraim voltak. Most jó tanárom van, de már mindegy, mert már utálom magát a törit, nem is értem az egészet, nem tudom ki-kicsoda:/ Jó lenne, ha lenne egy könyv, amiben minden benne lenne szép sorrendben, mert egy nagy katyvasz ahogy tanítanak. Egy ami érdekel, az 1. és a 2. világháború. 17/L
2010. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

a föci sztem is jó :D mert legalább igaz

a kémiából rohadt szr tanárunk van, utál engem, de csak engem, és nekem kicsit fura is, h minden atomokból épül fe, meg láthatatlan kötések stb... de legalább ez is igaaaz rohadjanak szét, a töri meg egy nagy hazugság :S

2010. szept. 15. 21:37
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretem :) A tanár nálunk is egy h.lye p.csa,de maga a tantárgy jó :) én a matekot rühellem...
2010. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

de annak legalább értelme van :D

meg amúgy szerintem a fizika is érdekes, bár én szar vagyok belőle :D

2010. szept. 15. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!