Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szinesz amerikaba?

Hogyan lehetek szinesz amerikaba?

Figyelt kérdés

Minden almom, de tudom h keves esely van ra de az lenne a kerdesem ha meg is sikerulne akkor ahhoz h szineszno legyek kell hozza valamilyen iskolat elvegezni vagy elemesz egy meghallgatasra es felvesznek, mert a legtobb szinesz az nem vegzett el szineszi iskolat es meg is szinesz vagy ez hogyan mukodik? Tudom h kell hozza angol tudas es hogy nem lehet akcentusod meg ilyenek.


Vagy akik amerikabol szarmaznak ott szulettek… azoknak hogy volt ra eselyuk?


Vagy ha nem is szineszno szeretnek lenni akkor pl: modell, mint Kylie vagy kendall? Magyarkent lenne eselyem modellkedni amerikaba?


Lehet ertelmetlen kerdeseket teszek fel de ez mar nagyon izgat.

Ertelmes valaszokat varok es bocsanat a sok helyesirasi hibakert/szoismetlesekert


2022. ápr. 23. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören sehogy.
2022. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy elvégzel egy színész képzőt attól még nem leszel ismert film sztár. Tehát mondjuk el végzel egy színész képzőt. Ezután leg jobb ha elmész és le szerződsz egy színházzal. Aztán ha jó színésznek tartanak, akkor a director / vagy a többi színész kollegád fel ajánl neked különböző meg hallgatási lehetőséget / casting-ot. Amelyekre elmehetsz. És már benne is vagy a sűrűjében. És ha az ilyen castingokra elmész, ott esetleg újabb és újabb szerepekhez juthatsz. Vagy ha van ismerősöd akkor az ismerős is be ajánhat ilyen olyan castingra. De ahhoz is olyan ismeretség kell, hogy különböző castingokról tudomást szerez. Ha netán egy egy castingon szerepet kapsz akkor már el is indult a szinészi pályád. De mint írtam is ehhez legtöbségében színházi, vagy egyéb szinészi ismeretség kell ahhoz hogy az ilyen castingokról tudomást szerez. Elméletileg a színészi / szin művészeti egyetem kell. De nem feltétlenül. De ahhoz hogy a tűzhöz kerülj, mindenképpen a színészi szakmában kell el helyezkedni, illetve a színészi ismeretség kell.
2022. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg elég reménytelen. :(


Talán, ha elvégzel valami komoly színiiskolát, lehetőleg ott. És anyanyelvi szinten beszélsz angolul. És tehetséges vagy. És kitartó.


Még itthon sem könnyű, de az usában szó szerint tízezrével vannak nálad jobbak.

2022. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Egyebkent azert akartam amerikaba mert beszedhibam van es nem lenne ra sok esely
2022. ápr. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!