Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak manapság...

Miért nem tudnak manapság olyan igazán jó ütős filmeket rendezni nagy színészekkel?

Figyelt kérdés

Mi van Denzel Washingtonnal, Robert de niroval, Russell croweal, brad pittel? Leonardo Dicaprioval? Will Smithel? (csak hogy néhány nagy színészt emlitsek) Miért nem látni őket manapság a mozivásznon? Kiöregedtek? Jó, volt pl a ne nézz fel című film. Csak hogy egy példát említsek. 2021-es abba szerepelnek nagy színészek, de szerintem az a film nem olyan rosz de nem is olyan jó. Olyan közepes.

Én hiányolom az olyan igazi életszagú életrajzi dráma filmeket, nagy színészekkel. Pedig a világban biztos vannak olyan esetek, történések amiket meg lehetne filmesíteni. Ehelyett olyan zs kategóriás eröltetett kitalált történetű filmeket kapunk, ja és olyan új, kevésbé ismert színészekkel is. Miért van ez?


2022. máj. 3. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság nem az élményért csinálnak egy filmet, hanem a pénzért.
2022. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Denzel Washington 67 éves, Robert De Niro 78 éves.

Russell Crowe és Brad Pitt 58, ők még nem öreg.


A kor nem igazán akadály. Sok olyan színész volt, aki nagyon nagyot játszott idősebben is. A mi a jó film meg nem egy egzakt dolog.

Amelyeket én annak tartok, másnak nézhetetlen.


Megváltoztak az igények? Nem tudom.

2022. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szar, 5-6 pontos tucatfilmeket gyártanak a pénzért. A netflixnek is van ezer sorozata meg filmje aminek csak a töredéke üti meg a mércét. Csak a lóvé a lényeg.
2022. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teleb@sznak mindent számítógépes, digitális effektekkel, amelyek gyakorlatilag élvezhetetlenné teszik a történetek menetét. Ráadásul annyira felgyorsított stílusú a kommunikáció is, úgy kapkodnak az új filmekben mindent - keresztbe-kasul, - hogy akkor már inkább megnézek 111111. alkalommal egy Columbo filmet a 3582. csatornán.

A "nagy kedvenceim", amikor valamelyik szereplőnek agymenése támad a sok tudatmódosító szertől vagy közlik, hogy 36 nappal, 2 órával, 32 perccel és 15 másodperccel "előtte"...

Aztán 3 órával közben - és megint három nappal utána a négy nappal előtte közben... :D

Már nyomom is el a fenébe a csatornaváltót...

2022. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!