Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Református egyházi iskolába...

Református egyházi iskolába mehetek olyan felsőbe amibe csak az egyik vállam van ki?

Figyelt kérdés
Református suliba járok és pl egy csomó embernek a hasa ki van meg festeti a haját nagy műkörmei vannak szóval szerintem nem olyan nagy baj, hogyha az egyik vállam ki van.
2022. máj. 4. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ezt az iskola házirendje fogja leginkább tisztázni, nem egy vadidegen ember, aki csak annyit tud, hogy "egyházi iskola". A példáid alapján ha abba nem köt bele senki, a válladba sem szabadna. Nem is értem a kérdésfeltevés miértjét, ha egyszer te magad látod, hogy rengetegen kihívóan öltözködnek. Egy látható váll vagy boka nem szexuálisan provokáló.
2022. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egyszer és meglátod a reakciót. Aligha küldenek haza átöltözni.

Vagy kérdezd meg az osztályfőnököt, igazgatót.

2022. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez nagyon szomorú, hogy már egy református iskola is ilyen selejt.
2022. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az iskola házirendjét mindenhol kerestem, de sehol nem találtam, valakire a szempilla spirálért is rá szólnak, de valakire pedig akkor se szólnak rá ha az egész hasa kint van, tanácstalan voltam, hogy mi tévő legyek
2022. máj. 4. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iskola házirendjét nézd meg az iskola honlapján!
2022. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

#5 (11:59)

olvasd csak el az első mondatot, hogy mit írt a kérdező fentebb (21:07)!

2022. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
HA nem találod a neten, menj be a titkárságra, ott odaadják neked.
2022. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!