Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Posta kifizeti a csomagot ha...

Posta kifizeti a csomagot ha elveszett náluk?

Figyelt kérdés
Vettem 15 ezer forintert egy memóriát, előre kifizettem, kaptam csomagszamot is, de ma jött a postás autó és nem talalta a csomagot. Szerinte ki esett a szortirozasnal a kocsiból.. Mit tudok tenni?

2022. máj. 10. 14:29
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:
Igen, ez így van ahogy mondod... ezt már a vevőnek kell az eladóval, az eladónak meg a postával rendeznie...
2022. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dzsoki ***** válasza:
BlackSword,köszönöm! A csomagot és a levelet egy kalap alá vettem,mert így lenne logikus. Nem teljesen van így. Köszönöm,hogy kiigazítottál! Vagyis,az eredeti kérdésre a jó válasz,hogy igen,de csak a feladó kezdeményezésére. Vagyis,mindenképpen kérd meg a feladót,hogy legyen kedves a postán panaszt tenni,kivizsgálást kérni! Illetve,legyen kedves a kifizetett terméket,ismét elküldeni,hogy téged sem érjen kár,hiszen fizettél,terméket,nem kaptál. Amennyiben korrekt,akkor megteszi.
2022. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BlackSword ***** válasza:
Igazán nincs mit... Nekem már logikus, de 2,5 éve postás vagyok... előtte nekem sem volt tiszta semmi... az elején estem-keltem, segítséget kértem... ma meg már fura, hogy tőlem kérnek...
2022. júl. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!