Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretetéhség leküzdése?

Szeretetéhség leküzdése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy éve vagyok egyedül és egyre gyakrabban vagyok nagyon szeretetéhes, ami ugye nem a legjobb érzés.

A kérdésem, hogy van itt valaki, aki ezt le tudta már küzdeni? Ha igen hogyan?



2021. jan. 17. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez mit jelent? Miben érzed a hátrányát?
2021. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Külföldön élsz, mert én igen.Ennyi év után sem sikerült legyõznöm.Igaz, hogy gyerekkoromban sem kaptam meg, ugyhogy ez is közrejátszik.
2021. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Szeretnétek, hogy valakinek fontosak legyetek? Mennyi idősek vagytok?
2021. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
sajnos,a mai vírusos helyzetben nehéz tenni ellene. mindenképpen akárhány éves vagy,kezdj elfutni,azt lehet a maszk,távolságtartás betartásával. ha megtalálod azt a helyet,ahol többen futnak,v. van sporteszköz a téren,keesd meg,ott lesz,akivel társalogni tudtok.csak a társasg oldja fel a magányt. kezdeményezni kell,a visszutasításokra pedig meg kell tanulni reagálni. ha dolgozolmunkahelyen,v, interneten próválj tisztességes embereket találni.
2021. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Online társasjáték. Omegle. Videó chat idegenekkel.
2021. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
El lehet terelni a figyelmedet az egyedüllétről.Azt a szenvedélyt amit egy kapcsolatban adhatsz és kaphatsz semmi nem tudja pótolni de ha vannak más dolgok is az életedben, legyen az hobbi, munka, akármi amit szintén szenvedéllyel tudsz művelni akkor ezekbe kapaszkodva elég jól el lehet lavírozni az életben egyedül is. Annak lehet nagyon reménytelen érzés a szingli lét aki már fiatal kora óta folyamatosan párkapcsolatokban volt és közben a másik féltől várta a saját boldogságát.Az tényleg nagyon belesüllyedhet a magány érzésébe egy hosszabb ilyen életszakaszban. Ezért kell saját magunkban megtalálni a boldogsághoz vezető utat hogy az ilyen időszakokat rendben át tudjuk vészelni és ne essünk kétségbe akkor ha nincs kibe kapaszkodnunk. Nekem a zene, zenélés segít sokat, olyan zenéket hallgatok, játszok amik csordultig vannak érzéssel. Ez segít kitölteni azt az érzelmi űrt ami bennem van. A sport, a természetben való létezés minden formája szintén nagyon jó hatással tud lenni rám. A legjobb lenne persze mindezt megosztani valakivel de sajnos az ember nem mindig kaphatja meg az élettől azt amit szeretne.
2021. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig így vagyok. Ha egyedül vagyok, ha nem. Valszeg gyerekkorból....
2021. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

A szeretethianyomat egy 40 kg-os rovidszoru lakasban tartott (rendszeres kinti futas megvan) kutya napi 50x olelegetesevel es puszilgatasava kuzdottem le.


Akar ideilenes befogado is lehetsz es a vegleges gazdinak fogod tovabbitsni a kutyat. Ilyenkor asszem az elelmezest es orvosi ktg-et a menhely allja. Illetve ahogy megallopodtok. Idokozben donthetaz ugyis,h megtartod a kutyad.

2021. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a férjemtõl sem kapom meg a szeretetet, csak tõlem várja,hogy én babusgassam, pedig nekem lenne rá szüségem,mert a hazájában élek.Nagyon egoista.
2021. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy szeretetre vágyunk. Szeretni és szeretve lenni. Elnyomni lehet, de míg van lelke az embernek, addig ez mindig is igénye lesz.

Arra jöttem rá, hogy ha előbb én adok elvárás nélkül, akkor visszafelé is szokott jönni.

Szóval ne a leküzdéséhez pazarold az energiád, hanem igyekezz emberi kapcsolatokat teremteni, amikor is te adsz. Hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni, még akkor is, ha nem kapod vissza.

2021. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!