Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felnőttként unom a felnőttek...

Felnőttként unom a felnőttek témáit,ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Például mondjuk tesómékhoz elmegyek mondjuk ott vannak a barátaik én sosem tudok becsatlakozni a beszélgetésekbe mert nem érdekelnek a témák. De sokszor ugyan így vagyok máshol is. Ilyenkor inkább gyereknek érzem magam,hogy kilógok a sorból.

2022. máj. 14. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélgetsz szívesen? Mivel töltöd az időt?
2022. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor legőzzál, vagy menjél ki hintázni. A felnőtteket meg hagyd beszélgetni.
2022. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/


Ezeken kívül bőven lehet mást is csinálni vagy beszélgetni.

2022. máj. 14. 23:56
 4/6 A kérdező kommentje:

1/


Hát nem tudom amit hozna a dolog de nem politika,meg ilyen olyan emberek meg töményen autókról.

2022. máj. 14. 23:57
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom, mi számít felnőtt témának, de az ilyen "hogyan fagyasztod le a maradék kaját" címü eszmecseréktől, a bulvárpletykáktól meg a politikától én is menekülök. Egyrészt túlragozott, másrészt dögunalmas, csak sajnos az emberek nagy részének más nemigen van az életében.


Viszont szakmabeliekkel nagyon jókat tudunk dumálni nem kifejezetten a szakmáról, hanem inkább amolyan közös ötleteléssé fajul az egész. Meg akikkel sok közös élményt szereztünk, azokkal is már izgalmasabb egy társalgás.

2022. máj. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Na igen amiket írsz az nem rossz,viszont nekem ilyen dolgokra kevés lehetőségem van pl barátok híján vagy ilyesmi.

2022. máj. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!