Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként mennyire normális,...

Girlll3 kérdése:

Felnőttként mennyire normális, hogy szükségem lenne egy apára?

Figyelt kérdés
Nem volt normális kapcsolatom az apámmal és azt veszem észre, hogy keresem azt, aki megadja a szülői törődést és olyat keresek, aki megvédene, mint egy nagy testvér, de járni persze nem akarok olyannal, aki jóval idősebb nálam. Csak olyat keresek, aki a lelki világommal törődne és meg akarna óvni engem, meg aki különlegesnek lát és szeret.

2021. jún. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Írjál, többit megdumcsizzuk majd priviben.Józsi bácsi 64F
2021. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális. A kérdés csak az, hogy ezt a majdani partnered hogyan fogadná.
2021. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Levélben vagy személyesen gondoltad?
2021. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem normális, egy nőnek alapvetően is szüksége van arra, hogy valaki mellett biztonságban érezze magát szeretetben, és ha ezt gyerekkorában nem tapasztalhatja meg az édesapjától, akkor másban fogja keresni.

Most hány éves vagy? Például ha valaki olyannal ismerkedsz meg, aki már dolgozik, egyedül él, és tud felelősséget vállalni, az alkalmas lehet egy ilyen szerepre egy párkapcsolatban is, nem kell, hogy annyira idős legyen.

2021. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Részedről ez szerintem is természetes.


De az nem egyszerű, hogy egy egy generációval idősebb pasival jól ki tudjatok jönni. Egyrészt könnyű belcsúszni félreértésekbe, hogy ki mit akar ettől a barátságtól. Másrészt kell valami közös érdeklődés, feladat stb. ami keretet ad ennek az egésznek.


Nekem pl. van olyan tanítványom, aki a lányom lehetne, és akivel kialakult egy nagyon korrekt munkakapcsolatunk. Irtó hatékonyan tudunk együtt dolgozni, és így össze is barátkoztunk. De még így sem tudom, mennyire tudnék pótapja lenni, ha lenne rá igénye.

2021. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-ra nem akarsz válaszolni?
2021. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találtál már pótapát?
2021. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!