Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A női börtönökben tényleg...

A női börtönökben tényleg megerőszakolják a másikat illetve az újonnan bekerülteket? Hetero nők is erőszakolnak bent vagy csak a leszbikus, biszex nők? Milyen helyzetek vannak bent?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Mi ez? Valami folytatásos regény? Évekig nem kerül elő a női börtönök kérdésként, és most a héten ez legalább a harmadik.

A szabadságvesztés büntetésnek többféle fokozata van. A legenyhébben szinte mint egy olcsó hotel szintjén élnek, a körleten belül többé-kevésbé szabadon mozoghatnak, munkavégzésre is van lehetőség. És rövid időről van szó.

A másik véglet a fegyház. Szerintem amiket kérdezel a férfiakra jellemző inkább, és hosszú, sokéves bezártság hozza elő.

Persze nőknél is van hierarchia-harc, és benne van a pakliban a szexuális abúzus is. Az őröknek nem lenne szabad eltűrni, és tesznek is ellene, de teljesen kizárni nem lehet.

2022. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
...ez a "tíz évet kapott erős felindulásból elkövetett apagyilkosságért" kamukérdés folytatása?
2022. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ja, azt írja ott, hogy fiatalkorú. Erős felindulásból 2-8 év között lehet a szabadságvesztés mértéke.
2022. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:

Nem ez nem annak a folytatása és nem kamu a kérdés és nem mellesleg azt se tudom, hogy minek a folytatása ennyire nem követem nyomon a gyakori kérdéseket. Szimplán feltettem ezt a kérdést mert kíváncsi voltam arra, hogy igaz-e vagy valaki tud-e erre adni választ persze elsősorban olyanra voltam vagy lennék kíváncsi olyan nőre aki érintett volt valamilyen formában. pl. ült börtönben vagy pedig egyik női hozzátartozója által tud több infokat.....

2022. máj. 29. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Amit leírtál az nem létezhet. Maradjunk ennyiben. Elsőben leírtam.
2022. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bferike válasza:

Én egyszer hallottam egy "horror-sztorit" ami nem tjdom, hogy ul, vagy valós történet.

Egy férfi villanyszerelőt, egy női fegyházban úgy megerőszakoltak a nők, hogy pszichiátriai kezelésre szorult.

Állítólag valamit rátekertek úgy a péniszére, hogy ne tudjon lelankadni, és egy óráig dolgoztatták.

Az elején még tetszett a szakinak, de utána már annyira nem.

2022. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!