Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális tini vagyok? Szégyenl...

Normális tini vagyok? Szégyenlem magam és cikinek érzem. Hogy menjek így partyzni? Hogy ismerkedjek így menő srácokkal? 19 vagyok

Figyelt kérdés

Az egyetlen alkohol amit életemben valaha elfogyasztottam az fehérbor volt azt is egy alkalommal nem többet mint két decit "lenyomtam a torkomon". Közben meg ilyeneket hallok az osztálytársaimtól "Úgy beb*sztam osztálykiránduláson hogy végigokádtam a hazautat" "Már alig várom a szalagavató partit hogy jól berúgjak" "Megbuktam aztán beb*sztam" "Hú de jó volt annyit piáltunk" "Inkább innék egy pálinkát most"

Én meg nem értem mi ebben az olyan élvezetes.... Nem cigizem, és még energia italokat sem iszom. De mind ez nem azért mert nem engedik. Egyszerűen mert ha fizetnének se tenném mert undorítónak találom.

A problémám az hogy még a legjobb, leginteligensebb, legszerényebb lány is azt mondja hogy hát jó inni. Én nem vagyok egy szerény lány, tíz centis magassarkúban járok, erősen festem magam minden nap de a sör szagától is undorodom...

Most mit csináljak? Tudom hogy ez így nem jó mert minden szórakozóhelyen alap hogy piálsz... hogy járjak így ismerkedni?


Ha egy helyes, felkapott srácnak bevallom hogy hát én nem annyira iszom rögtön ledermed és dob, nem?


2010. szept. 18. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok és egy szóval nem mondtam, hogy beképzelt vagy, fogalom zavarod van?
2010. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"15:12-nek: tudom hogy ezt akarják. csak sajnos az összes számomra vonzó srác ilyen."


Sajna ez már egyéni szoc. probléma. Talán ha lejebb adnád az igényeid, akkor találnál olyan fiút aki megbesül, de ilyen körökbe ne nagyon számíts ilyenre...

2010. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!