Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szereted a GYIK-et?...

Miért szereted a GYIK-et? (gyakorikerdesek.hu)

Figyelt kérdés

Ezúton köszünjük meg a GYIK (gyakorikerdesek.hu) csapatának, ideértve a moderátorokat, a a gyik szülőatyját, és minden munkatársának a platform jellegzetes terét.


Itt most leírhatja minden gyikes hogy miért szereti a gyiket, és milyen lenne ha a gyik nem lenne.


Ha már megújult gyik, szavazzunk is :)



2022. máj. 29. 13:37
A kérdező szavazást indított:
A kezdetektől használom vagy több mint 10 éve
9 éve használom
7 éve használom
6 éve használom
5 éve használom
4 éve használom
3 éve használom
2 éve használom
1 éve használom
Kevesebb
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha rövidíted a nevét, inkább GYK lesz.

A kérdés többi, az oldalt jól felszopó részét nem tudom kommentálni. Feltehetted volna simán hogy ki mit gondol az oldalról vagy miért szereti, de olyan mélységekig toltad be a nyelved ezzel a magasztos 'szülőatyás', 'jellegzetes teres' ömlengéssel, hogy már sok.

2022. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Nézd megértettük hogy itt egy ellenállásba ütköztél, de ez a te ügyed, miért írod ide? Koncentrálj a kérdésre és ha nem érzel hálát ne írj, hanem nézd meg a fájdalmad/ellenállásod okát, vagy hunyj szemet felette ahogy szoktál és keress kérdéseket ahol nincs ellenállás. Mikor jön egy ellenállásos kérdés, lapozz ugord át, hogy jobb legyen neked. Ne kínozd magad. Ha pedig megakarod vizsgálni a fájdalmat hogy miért kísért, meg kínoz időnként tedd azt, ahhoz ide nem kell írni, mert ahhoz ennek a kérdéshez nincs köze.
2022. máj. 29. 14:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert az a "ez a te ügyed, miért írod ide?" az oldalon lévő összes kérdésre megfeleltethető.

Ha azért írod ki, hogy megkérdezd az emberek véleményét, akkor meg ne háborodj már fel, hogy az emberek leírják a véleményüket. Akkor te is szépen meghallgatod a másikat, és nem kezdesz bele ilyen agymosó-térítő szövegbe.

2022. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Látom nem amatőr kezdett ki velem.
2022. máj. 29. 14:31
 5/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk én úgy kérdeztem miért szereted, nem pedig véleményt kértem. Szövegértés!



"Vigyázz, mert az a "ez a te ügyed, miért írod ide?" az oldalon lévő összes kérdésre megfeleltethető."


Nem mindegyikre megfelelhető de sokra igen, ezzel véded magad hogy azért vagy te is olyan? Mert sokan olyanok? Mért? Ha a másik kútba ugrik, akkor netalán te is a kútba úgrasz? Xd

2022. máj. 29. 15:14
 6/14 A kérdező kommentje:

Meg am nem mostam az agyad, szal csak mondom ne írj ide 2 okot is adtam am. Hogy miért volt értelmetlen ide írnod. Visszaolvashatod ott van 2 ok xd

Nem térítettelek hanem utaltam rá szépen, hogy kívül tágasabb. Xd mindig tanul a tínó.

De előbb még nem vetted észre xd

2022. máj. 29. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd gyere vissza, ha elmúltál 16. Ennyi xd-t már a 13-14 évesek sem írnak, és az összes komolyan vehetőség élét elvetted azzal, hogy minden mondatod végén vihogsz.
2022. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja értem xd-ez zavar, ez a jel, ezért adtál fel egy szócsatát, nem azért mert láttad hogy vesztesz/vesztettél. Elfogytak az érvek. Valójában ez volt a tervem, az idétlent utánzó írásmód egy csali volt, egy menekülő út neked. És ki is használtad, ügyes voltál. Intelligens vagy.
2022. máj. 29. 15:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó ne szomorkodj nagyon azért, mert igenis van hátrány is pl. Most is nagyba válaszolgattam a tagtársaimnak és egy csomót nem tudok telón megválaszolni mert a reklám pont belelóg abba a részbe, utána kilépek tütü visszalépek megint ugyanott jelenik meg a reklám, na olyankir elküldöm a weblapszerkesztőjüket a kongó medence esőerdeibe, ahol meleg, langyos nedves környezett közepette a hímgorillák gyakori szokásait vizsgálhatja xd
2022. máj. 29. 16:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Na de ezért az érzésért is szeretjük, hozzátartozik
2022. máj. 29. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!