Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek miért szeretik a...

Egyesek miért szeretik a bl/gl sorozatokat, filmeket?

Figyelt kérdés
A megszólítással nem akartam senkire célozni. Csak nem értem mi a jó benne. Persze ez izlés kérdése. De nincs kitől megkérdezni, így itt tettem fel a kérdést.

2022. jún. 1. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Peldaul mert azonosulni tudnak a szereplokkel?
2022. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam oda a romantikus dolgokért, hiszen csak lány és fiú jöhetett szóba, nekem egy fiú x fiú kapcsolatának követése teljesen más érzéseket tud bennem kelteni, más életkörülmények, az engem idegesitő tipikus női szerep nincs benne, de a romantika ígyis élvezhető! Bl-t nézek, olvasok, heterónak tartom magamat, egy ilyen sorozat után sokszor gondolom, hogy nekem is de jó lenne egy ilyen pasi :D
2022. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ugyanolyan jó romantikus film mint az amelyik nem ebbe a kategóriába tartoznak. Ebből is meg vannak a kategoriák mind más filmekből,szóval ugyanolyan könnyű jót találni.
2022. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%

A második váloszolóval teljesen egyet értek!

Én hetero nagymama vagyok mégis beszippantott a BL világa.. Hallottam már többször róla mivel kdrama, cdrama, jdrama fan vagyok. És nem is gondoltam vna hogy megnézek egyet is...

Más a hangulata! Jó van olyan film vagy sorozat szereplő aki túlságosan....az idegesít engem is, de attól függetlenül szeretem a műfajt! Vannak nagyon jók!!!

2022. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!