Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online rendelés!?

Online rendelés!?

Figyelt kérdés

Életemben először akarok online rendelni. A Libristo oldalról szeretnék könyvet vásárolni, mert sajnos egy könyvesboltban se találtam meg a művet amit keresek. A kérdésem az, hogy miután megjelöltem az utánvételt és a helynek a címét ahol át szeretném venni, akkor a következő oldalon a "szállítási cím"-hez ismét a kijelölt átvételi hely címét adjam meg vagy a lakcímem? Nem értem miért kéne megadnom kétszer a címet. Lehet abszolút hülyeséget kérdezek, de sose rendeltem még internetről, így zéro tapasztalatom van ebben. Kérlek segítsetek, nagyon érdekel ez a könyv!! :c


L/16



2022. jún. 10. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Logikátlan az oldal, nem veled van a probléma. Azt feltételezik az űrlapok, hogy kizárólag házhoz rendelsz (és ennek megfelelőek a mezők nevei), miközben lehet csomagpontra is.

Az amit szállítási címnek hív, valójában a számlázási adat kellene, hogy legyen, hiszen a név-lakcím kötelező számlázási adat, és sehol máshol nem kéri.

Tehát a második fülön kiválasztod a szállítási címet (ami lehet csomagpont), a harmadikon pedig logikailag már a számlázási adatokat kéri (és nem az van odaírva). Én oda akkor is a lakcímet írnám be, ha nem oda rendelek. Mert ha oda is beírod a csomagpont címét, akkor hamis adattartalmú lesz a számla.

2022. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!