Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kockahasat szeretnék,és...

Józsi5 kérdése:

Kockahasat szeretnék,és melizmot Nagyon sokat jelentene nekem Nagyon. 42 kg. Hogy tudnák hizni természetesen??

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfelelő diéta mellett sok kemény munkával hosszú idő alatt talán, mert ez genetika kérdése is. Nagy mellizom otthon legfeljebb tárogatással érhető el, fekvőtámaszokkal nem. Ajánlott még a hasprés is.
2022. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.


Korod, nemed, alap genetikai alkatod?


Ugye tizenévesen nő, nyúlik az ember, ezt is számításba kell venni.


Minden edzés, mozgás más módon formálja a testet, izmokat.


+vedd figyelembe tested arányait is.


Pl pipaszár láb, ám kigyúrt felső test kifejezetten fura.


Mivel vékony lehetsz érdemes kezdetben mindenedet megmozgatni, aztán adott területekre fókuszálni.


Legyen mire építened.


Akkor ugye táplálkozás.

Általában a vércsoportnak megfelelő étkezések is bejönnek, ám diabetikushoz érdemes elmenni.


No és genetika, pl exem mai napig nem képes hízni. Vékony alkat, ám szedett fel rá izomzatot. Ígyis elég szálkás alkat.

Tesóm 3hónapja startolt edzéssel, szép eredményt elérve, igaz nála viszont volt kis felesleg.


Emberfüggő.


Én pl fehérjeporokat ittam egy ideig, hogy hízzak, kellett egy mesterséges átbillenés.

Azóta minden okés.


29N

2022. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!