Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a disney plusz...

Szerintetek a disney plusz mennyire jo? Lenyomja a netflixet és a hbogo-t?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért kellene lenyomnia? Mindegyiknek megvan a saját maga exkluzív tartalma, nem tudod egyiket a másikkal helyettesíteni. Ha egy olyan tartalom érdekel ami csak az egyiken érhető el, kénytelen leszel előfizetni rá, akármennyit csökkent a platform népszerűsége. Ha pedig olyannal van tele ami téged hidegen hagy (pl. a millió képregényfilm, és a kínálat többi része sem éri meg az árát neked), akkor adhatják bármilyen olcsón, úgysem fogod használni.
2022. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem ismered részleteiben mindhárom tartalmát
2022. jún. 16. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A netflix drága de sok a tartalom.de akinek nem jönnek be a saját tartalmaik nem éri meg. Én pl. Nem vagyok oda a saját cuccaikért 1-2 leszámítva így nekem ha én fizetném nem érné meg. Meg pár filn ami ott van megvan HBO max on is. A HBO maxon kevesebb a cucc de több a szinkron. Viszont ott sincs túl sok hú de jó tartalom de cserébe olcsóbb is jóval. Nekem a Disney+ kínálatában vannak olyanok amiért szívesen fizetnék is magamtól is.
2022. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A netklix úgyis süllyed mint a sz'r!
2022. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagy kalap szr. Nem vagyok előfizető, ismerősöm fizeti bármikor be tudok lépni nézni mert egyszerre négyen is lehet nézni. Dr viszont akkora egy szar hogy még nagyon ingyen se nézem. Teli van régi ezer éves filmekkel meg sorozatokkal. Neflix a legjobb nyomába sem ér. A harmadikat nem ismerem de nem hinném arról se hogy jobb mint a netflix.
2023. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja ha véletlenül lenne is rajta valami ami érdekel, akkor biztos hogy az nem fut magyarul. Még románul is fut, de magyarul nem. Mintha valami ruhes kutya lenne a magyar akit le szarnak. Mondjuk ez a probléma netflix esetén is fennáll de az akkor is ezerszer jobb izgalmasabb.
2023. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!