Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » METABOLIC UPDATE ANYAGCSERE...

METABOLIC UPDATE ANYAGCSERE JAVÍTÓ KAPSZULA Valakinek erről vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 20. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szimplán ideje lenne egészségesen táplálkozni, megfelelő növényeket is bevinni a szervezetedbe.


Számos hatásos gyógynövény van környezetünkben vagy jóval olcsóban megkapod őket boltokban.


Gyömbér, mályva, csalán, zöldtea, borsmenta- nézz utánuk precízen, s ez csak 5 növény a sok közül amely segíti az anyagcserét, emésztőrendszert.


Vannak kellemes italkombinációk melyekbe alapok a fent említettek. (alkoholmentes italra gondoltam :P)


Pl mojito,

vagy ez a kombó: ananász, gyömbér, lime, menta - isteni.

(persze ez a variáció már drágább kategória. Az ananász is egészséges, jó hatásai vannak)


Amolyan kellemes a hasznossal élvezet :)


A pénztárcád mellett legfőképpen magad egészségén segítesz.


Anno minden vacakkal tömtek... Csak rosszabbodott az emésztésem, anyagcserém.

Gyógynövények óta jöttem rendbe.


Gyógyszeriparban is dolgoztam, étrendkiegészítőkkel is.


Tény, használtunk természetes növényeket, ám sok nonszensz vackot is.


Pl sok kapszula mesterséges alapanyagú, le se bomlik csak könnyen szakadó nyálkás szottyadt kapszula.


Van növényi alapú, természetes, ám az sok esetben a prémium termékeknél vannak, ott se mind az.


Termékbemutatón mutattam be egy sima kapszulát vs növényit. Sokak arcán ott volt az undor és a meglepettség.


Mit választasz az már a te döntésed.

2022. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!