Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvas még valaki wattpad-ot?

Olvas még valaki wattpad-ot?

Figyelt kérdés
Van értelme bármit feltölteni? Vannak még olvasók?

2022. jún. 25. 19:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Persze, hogy vannak!

Sztem a wattpad az egyetlen ilyen, működő honlap, vagy applikáció, ami ténylegesen működik.

Bár én nem használom, kb az egész osztályom, rengeteg ismerősöm és barátom is használja. Úgyhogy rajta!

(És majd küldj linket pls, ha valamit feltöltöttél! Sok sikert! :)

2022. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen. Én inkább publikálni szoktam ott, mert arra van időm, de sokan keresnek egy jó történet az oldalon. Sőt a Facebookos csoport aktív is szokott lenni, ahol sokan hirdetni is szoktak.
2022. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy oldal addig működik, amíg hisznek benne.

(névtelen felhasználó)

2022. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én például rendszeresen aktív vagyok, de beismerem, nem szoktam olyan sokat olvasni.

Annyit tanácsolok, hogy ha már publikálsz, készülj fel rá hogy az elején nem nagyon lesznek visszajelzések, de nem szabad feladni. Az én story-mnak négy csillaga van 18 fejezték, de nagyon örültem amikor megkaptam őket.😄

2022. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha jól írod, és nem egy sablonsztori, akkor igenis vannak! Én a fél életemet ott töltöm!
2022. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!