Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wattpad...

Mi a véleményetek a Wattpad horror könyvemről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

[link]



#könyv #sztori #Wattpad #Wattpadkönyv
2022. máj. 30. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondhatom rá hogy katasztrófális, mert az már dicséret lenne.
2022. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű és szegényes a nyelvezete. A vége felé már arra sem vetted a fáradságot, hogy nagy kezdőbetűket használj. Indokolatlanul és feleslegesen van tagolva a hosszabb mondatok, a többség pedig rövid tényszerű tőmondat. A nyelvezete és stílusa helyenként olyan igénytelen, mintha a haverjaiddal chatelnél "Ez nem fog megszólalni.", "itt tiszta királyság minden."


Kicsit olyan, mintha közel annyi ideig tartott volna kitalálni és leírni ezt, mint elolvasni. Olyan fejből kipattant, röptében leírt ötletelgetés.

2022. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Amikor a bronzember beszélt akkor direkt írtam kis kezdőbetűvel, mert olyan halkan beszél.


Nem fejbőo kipattant ötletelgetés. És azért írtam úgy, mintha haverjaival chatelne, mert neki ilyen a karaktere.

2022. máj. 30. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Oké, akkor lehet az nehezíti a megértést, hogy elég rövid az eddigi tartalom, és úgy hirtelen a semmiből beleugrik a közepébe. A karakterépítés, és a világ megteremtése 3 darab mondat (tartalmilag másfél, maximum kettő), utána már indul is a cselekmény.
2022. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
De kedves hármas, a regényírásnak és a magyar nyelvtannak vannak szabályai, nem véletlenül oktatják mind a két tudományt egyetemi karokon.
2022. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Én hamar rájöttem, hogy itt senkinek nem tetszik semmi :-D Már kérdéseket sem teszek fel, mert teljesen felesleges...
2022. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoztam most ilyen kis, és nagybetűs dolgokkal, és engem Pl. érdekel a történet folytatása.
2022. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég bugyuta, nem bantasbol, de mintha egy 12 éves kitalációja lenne. Ha annyi vagy,akkor viszont jó:)
2022. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Itt van a folytatás. :)

[link]

2022. máj. 30. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom... en hulye allat, elolvastam. Nem kellett volna.


Helyesiras kettes ala, stilisztika egyes ala, a 'tortenet' nulla, a szokincsed kozonseges es szegenyes. Nem bantasbol, de amig ezeket nem javitod ki, inkabb ne irj tobbet.

2022. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!