Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha random...

Mit jelent az, hogyha random embereket bámulok?

Figyelt kérdés
Többször us észrevettem, hogy ez zavarja az rmbereket, pedig nem szándékos. Ők mire gondolhattak? Pl az a srác aki a metrón egyel arrébb ült?
2022. jún. 27. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Perverz, valamiben sántikál, "ebben nincsen semmi tapintatosság", "mit bámul ez?", "fel akar szedni", "valamit akar...", "van valami rajtam?"...

"ez agyhalott"


Baromi irritálóak az ilyenek, akik telibe bámulnak. Az ilyeneknek oda szoktam szólni: ki ne essen a szemed.


Vannak nagyon tapintatlanok.


Arról nem is beszélve pl én telibe megérzem, hogy bámul valaki és reflexből abba az irányba fordulok.

2022. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem mondanám hogy annyira nagyon irritálna, de szerintem is tapintatlanság és egyértelműen csak a bunkók csinálják. Volt már hogy "cserébe" én is odaszóltam ilyenkor, hogy: Ki ne essen a szemed. :)
dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!