Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le erről a...

Hogyan szoktassam le erről a páromat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé és imádom őt a saját életemnél is jobban és a szex is élvezetes vele de van egy számomra nagyon rossz fétise amit szeretnék ha hanyagolnánk.

Őt nagyon izgatná az ha bevennénk még egy fiút de én nem vágyok rá, engem kifejezetten nyomaszt már az is ha elképzelem ha nem csak az ő farkát kényeztetném hanem egy másikat is. Az, hogy nem izgat fel az hagyján de nagyon rosszul esik hogy csak úgy odaadna egy másik fiúnak hogy elégítsem ki, illetve néha kérdez olyat h ki mernék-e menni az utcára egy szál tangában, vagy kitennék-e instára bikinis képet amiben jól látszik a popsim, felvennék-e szoknyát bugyi nélkül és behajolnék-e az utcán amikor sok fiú van stb.

Nagyon zavar és már többször is megígérte hogy nem hozza fel többet de ez addig tart ameddig újra fel nem izgul.

Nekem pedig rossz érzés amikor csomó mindenre megkér és én visszautasítom. Tudom, hogy nem vagyok ettől rossz barátnő azért mert csak az övé akarok lenni és nem akarom másnak mutogatni magam de mégis rosszul érzem magam de jobban fáj az hogy ilyet kér tőlem.


2022. júl. 2. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Talán ha mindezt neki is így elmondanád ahogy leírtad.
2022. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez beteg!
2022. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Még ma szabadulj meg tőle! Ez nem férfi, hanem…
2022. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg aranyos vagy :)

Szeretem mikor egy lány ennyire hűséges. Egyszer remélem lesz egy ilyen barátnőm, de remélem az én fétisemet tolerálná (bár eddig mindenki csak örült neki).

2022. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért érdemes még az elején tisztázni kinek mi nem fér bele a kapcsolatba.


Tisztelem az ilyen elkötelezett, hű monogám embereket, mint te.


Nekem is fontos és alap, hogy a szexuális életemet csak azzal oshtom meg, akit páromnak/férjemnek nevezek.

Nincs helye kívülállónak, épp ezért is nevezik párkapcsolatnak.


Nekem is volt ilyen exem - nem véletlen került ex kategóriába a faszi.


Ha őt ez izgatja nem fog leállni, jobban fog neki kelleni a "tiltott gyümölcs".


Exem egyszer beállított egy másik faszival, hogy "na, kipróbáljuk?"


Akkor pattant el az agyam és dobtam ki a lakásból is.


30N

2022. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!