Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná,hogy mi...

Valaki elmagyarázná,hogy mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy rendelni szeretnék Shein-ről, viszont nem fogadja el a kártyámat. Már sokszor rendeltem az oldalról és minden adatot amit kért helyesen töltöttem ki és van is elegendő pénz a kártyámon sőt jóval több mint az az összeg amiért rendelnék. Mi lehet a hiba? Valaki tud segíteni? :(

2022. júl. 6. 19:42
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha eddig is rendeltél és minden okés, akkor ezt tőlük kellene megkérdezned. Kártya ok. Összeg ok. Rendelés menete ok mert már rendeltél. Ha minden oké akkor nincs más ötletem.
2022. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem értem, hogy hirtelen miért nem fogadja el. Azért köszönöm!
2022. júl. 6. 19:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt írja ki mikor próbálkozom :


Sorry, an unknown error occurred during the authorization process. Please try with another payment method.

2022. júl. 6. 20:03
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Írd ezt is meg nekik, hátha tudják mi ez. Néha központi rendszerhibák is vannak és lehet, hogy már tudnak róla. Amúgy a kártyával sincs gond?
2022. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs, de holnap azért mindenképpen utána érdeklődöm.
2022. júl. 6. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a kártya dátuma ok? nem járt le?
2022. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!