Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fordulhat az elő, hogy...

Hogyan fordulhat az elő, hogy amikor lehúzza az ember a wc-t, meleg víz öblíti le?

Figyelt kérdés

Nincs nyár...

Nem rendeltem ilyen "szolgáltatást".

Nem kötöztem, - nem is kötöztettem - vizesblokkot érintő csöveket itthon...

Tisztességtelen üzletpolitika van e mögött, - vagy mi egyéb lehet az oka?


2010. szept. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Unatkozol?
2010. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy nézted meg, hogy meleg a víz? :D Fölé hajoltál v. belenyúltál? :D
2010. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen van ilyen. Nagynehezen jöttem rá, mi ez? Nálam például akkor fordul elő, ha az automata mosogépembe melegvizet töltök, hogy ne a gép melegítse. Ekkor, gondolom amikor a mosógép szelepe zár, a melegvíz meg nyitva van, a vezetékek feltöltődnek.Ilyenkor a konyhai csapon is meleg folyik.A mosógépemet nincs bekötve a vezetékbe, úgy töltöm, hogy a tust lecsavarom rákötöm a gépcsövére, tehát a mosdó csaptelepéről töltök. A nyomás miatt amikor zár a mosógép, de a melegvizes csap nyitva, visszatöltődik a vezetékekbe a melegvíz. Lehet, hogy a szomszédokéba is, még eddig nem jelezték. Remélem érthetően írtam le.
2010. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy az előttem hozzászólónál a pont!

Előző hozzászólóknak:

Nagyon meghökkentem, amikor húztam le a budit, és megcsapta a lehúzó kallantyún lévő kezemet az öblítővíz gőze.

De volt arra is példa, hogy amikor kefével takarítottam magam után a fajanszot, akkor csapott meg a gőz...

Nem kicsit akadtam ki - akkor is...

2010. szept. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!