Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szállítják a másik csomagot...

Ki szállítják a másik csomagot is?

Figyelt kérdés

Nemrég hozták meg a Bershkás rendelésem, a csomagot ketté osztották, az egyiket kihoztak a másikat nem.

Kérdeztem hogy a másik fele hol van azt mondta csak enyi van neki....

Ilyenkor mi van. Méghozzák a csomagot vagy nem?


2022. júl. 25. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
A futárt kérdeztem...
2022. júl. 25. 11:04
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A futárnak honnan kellene tudnia, hogy mit rendeltél? Mi volt a visszaigazolásban? Miért nem a Bershkát kérdezed?
2022. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A futárnak semmi köze hozzá, ő azt tudja kivinni amit megkap. Ott kérdezd, ahol rendelted.
2022. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1/ nem azt kérdeztem tudja e hogy mit rendeltem.... Hanem azt hogy még nincs e csomagom a kocsiban....


Vártam tegnap, ma fogom felhivni őket.

Csak gondoltam valaki hátha tudja aki szokott rendelni a Bershkáról mert nekem ez az első....

De felejtsük el...

2022. júl. 26. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem tőlük soha, de általánosságban tudok mégis felelni (webáruházban dolgozom, de ez szinte mellékes).

Netes felületen a rendelhető termékek nem mindegyike van raktáron. Léteznek persze olyanok is, ahol kizárólag olyant mutatnak meg, ami van.

Azokon az oldalakon ahol raktáron lévő és nem lévő termékek vegyesen vannak, illik a vevőt tájékoztatni erről, és rákérdezni mit szeretne: Menjen ki az, ami raktáron van, és későbbi csomagban az, amit nekik is be kell rendelni, vagy együtt kéri, amikor már mindkettő már náluk van.

Sajnos nem mindegyik teszi meg. Vevőként olyannal is találkoztam, hogy a megjegyzésbe beírtam, hogy egyszerre kérem, amikor majd beérkezik a másik is, erre visszaírtak, hogy törölték az egészet. Épp csak a francba nem küldtek el.


Nem tudom a Bershka gyakorlata mi, de nem lehet az, hogy amit nem kaptál meg most, azt még nekik is be kell rendelniük?

(Bocs a rengeteg szóismétlésért!)

2022. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!