Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik animéket...

Ezek közül melyik animéket nem ajánlanátok egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

MY hero academia

Inuyasha

Darling in the FRANXX

Itazura Na Kiss

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

Death Note

Junjou romantica

Kakegurui

My dress up darling

High School of Deaths

Spy x family

Another

Boku Dake ga Inai Machi

Angles of death

Sankarea

KissXSiss


A húgomnak keresek animét,ezeket küldte az egyik osztálytársam.



2022. júl. 27. 10:07
1 2 3
 1/27 Drakula ***** válasza:
72%

Spy x family

Inuyasha

MY hero academia

Boku Dake ga Inai Machi

Itazura Na Kiss



Ezek hogy jöttek egyáltalán eszedbe egy 13 évesnek?:Angles of death,High School of Deaths, Kakegurui, Sankarea, KissXSiss, Darling in the FRANXX, Junjou romantica, Another, Death Note,

2022. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Drakula ***** válasza:
100%

Egyébként meg Ghibli filmeket ajánlók.

A szentjános bogarasat hadjátok ki.

2022. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1

A Death note monjuk úgy hogy 12 karikás. :D


De amúgy a többivel mi a baj? Nem vagyok valami anime szakértő,de a kedvence a Darling in the franXX

2022. júl. 27. 10:39
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

#1

"zek hogy jöttek egyáltalán eszedbe egy 13 évesnek? [...] High School of Deaths"

Meg kell tanítani már fiatal korában, hogy hogy viselkedik és öltözködik egy lány. :D

2022. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Huh... hát nekem olyan van amiket ismerek ezek közül, amiket ajánlanák. Van amit nem láttam arról nem nyilatkozok.

De nézheti a Darling in the Franxxot, Spy x Family, My hero academia.


Ezeken kívül nagyon jó még a Fruits Basket, tipikus lányos anime de nagyon jó.

Kimetsu no yaiba is nagyon jó anime. :))

2022. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm a válaszod,Kimetsu no yaibat már látta :)

2022. júl. 27. 11:11
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Rascal - nem valami komoly anime, vagy durva, de szerintem egy gimnazista fej kell hozzá, hogy igazán értékelni tudd.
2022. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Drakula ***** válasza:
75%

"Nem vagyok valami anime szakértő,de a kedvence a Darling in the franXX"

Jó anime nem ezt mondtam hogy nem jó, csak kicsitt túl szexualizált egy 13-évesnek, (pl. a seb nyalógatos rész, meg eleve ahogy a robotokat be inditják.)

"A Death note monjuk úgy hogy 12 karikás. :D"

Mert nincsenek benne csöcsök és a vérrel is azdálkodnak valamint rajz film.

De ettől függetlenűl a főhős egy isten komplexusu tömeg gyilkos gátálsok nélkül, a téma pedig olyan morális kérdéseket vett fel amik azért igényelnek +17-et.


A többivel meg:(SPOILEEEEEEEEEEERRRRRR VEEEEEEEEEEEEEESZÉLY!!!!!!!!!!!!)


Angles of death


Az egyik főhös egy sorozat gyilkos aki ártatlanokat ölt (az egyik részben látható az egyik síró áldozata) amásik bár jó, de hullákat var össze, köztük a halott szüleitt, a kapcsolatuk pedig arra alapul hogy a fiu majd kinyirja ha kikerülnek.


High School of Deaths


Itt igazábol attól függ hogy mennyire van oda a zombis filmekért, meg a bennük lévő szituáciokért.

A főszereplő például az első részben palacsintára ver valakit, miután átváltozott, annak a szeretője láttára.


Another


A képek magukért beszélnek: [link]


Sankarea


Nos itt is a túl szexuált képi világ lenne a baj: [link]


Nem azt mondom hogy a hugod traumatizálodna ettől vagy ilyesmi de ha szülök egy ilyen képet látnak, az ő fejükben ez lesz az anime.

Azt eltiltják. Meg a fejed is le orditják. (tapasztalat.)


Junjou romantica


Ez ellen nem "érvem" inkább "véleményem" lenne.


De ez nem az én erkölcsömröl szól.


Attól függ hogy mutatode vagy sem, hogy a családotoknál mennyire elfogadott a homoszexualitás, vagy az arról való ilyenkorban való fel világosodás.



Kakegurui


Ez az anime!...Olyan...hogy is mondjam...ööö...

Vissza gondolva nem emlékszem hogy miért írtam ezt hagyd figyelmen kivűl.



Amugy meg tényleg ghiblikkel kéne kezdeni, mint a Laputával, meg a cihiroval. Ezek azok amik felhangoltak a japán rajz filmekre engem is.


Az első részbe

2022. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a Kakeguruit sem kellene megnéznie...


[link]

2022. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A Kakegurui egy idióta alapötletű vacak, senkinek sem ajánlanám. A death note meg agyalós, ha figyelsz elég komoly dolgokat fejteget (mivé aljasulhat egy ember korlátok nélkül) nem feltétlenül hetedikes gyereknek való, ahogy a ghost in the shellt se ajánlanám neki.


Inkább olyan szórakoztató darabokat amik már nem gyerekesek, de viccesek mint a silver spoon [link]


Ha szereti a vámpíros-romantikus cuccot, a vampire knight megfelel egy hetedikes gyereknek: [link]


Ha az érdekes, vicces fazonok vonzzák, a Barakamont az egész családdal simán nézheti, idősebbek is szokták szeretni [link]


Esetleg az újak közül a paripi koumeit, zenés, általában kedvelik a kamaszok. [link]

2022. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!