Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AliExpress,Amazon. Mik a...

AliExpress,Amazon. Mik a legmegbízhatóbb oldalak ahonnan rendelni lehet? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Főként az érdekel melyik oldalak megbízhatóak, milyenek vannak, mi a nevük,saját vélemény,esetleg "élmény".

AliExpress vagy Amazon..

Ezt a kettőt ismerem, viszont még nem mertem rendelni.

Esetleg más oldalak?

Ti mit használtok?



2022. júl. 28. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem így kezdem a netes vásárlást.

Ha már pontosan tudom mit akarok rendelni, akkor hasonlítom össze azokat az oldalakat, ahol lehet kapni, és kiválasztom a legmegfelelőbbet. Ami nem biztos hogy a legolcsóbb, mert egy minimális külőmbözetért cserébe nem fogok várni másfél-két hónapot a szállításra.

Ha egy számomra ismeretlen oldal ajánlata tűnik a legjobbnak, akkor alap hogy lecsekkolom. Elérhetőségek, úgyfélszolgálat, nincs-e feketelistán, vásárlói vélemények...

Aztán ha esetleg bizalmatlan vagyok, akkor nézem a második legjobbat. És így tovább.

2022. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aliztam 2 évig.

60%-a oké volt

25%-a selejt, ami megoldható volt megszereltem vagy varrtam (de aki nem tud ilyeneket, annak kb kuka vagy plusz kiadás lenne)

15%-a meg se érkezett.


Amazont még nem próbáltam.


Wish-t kezdtem el tesztelgetni... Hát :

1.rendelésnél:

2cucc oké, 1 nem (szerelnem kellett)


2.rendelés...nos még mindig várom.

Harmadjára módosította az érkezés dátumát a rendszer. Kitolta rendesen...


Szilikon fülbevaló alapokat várok (1000db-os kiszerelésben jó áron, magyarban és környéken kicsi kiszerelések vannak többszörös áron)


Miért rendeltem? A fenti zárójeles tény miatt.


Ruházatba meg teljesen átálltam varrásra magamnak. De pl különlegesebb harisnyákat még rendelek ugyan onnan ahol nem volt panasz/gond.


Cipő - jelenleg tanulom a készítését cipész ismimtől.


Alapon szeretek alkotni.


Amiket megéri rendelni azok a nagy kiszerelésű pl riglik, szerelékek.


Pl 2000 ft 2000 rigli.

Magyarban csak online tudok venni, ami darabonként 15ft (azaz a 2000 db 30.000 lenne) +2600 szállítás.


Nálam pedig fogyó alapanyag.

Pl 1 ajándékdobozkába 10db megy, fűzőkbe laza 30db.


De ezeknél komolyabb dolgot már nem merek rendelni.

2022. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!