Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Audi A6 C5 2.5TDI V6(Akn) Mer...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Audi A6 C5 2.5TDI V6(Akn) Merre fele keressem a problémàt?

Figyelt kérdés

Olyan probléma adódott az autoval hogy szervoszivattyú cserés volt kb 2 hete!

Összeraktuk és ugyan azon a héten szombaton (2hete)le lett mosva az autó vasárnal meg esett az eső.

Azóta olyan hibákat produkál hogy ki világit az abs és az esp lámpa illetve villog az izzitás visszajelző!

Volt olvasva de semmi olyan konkrét hibát nem irt amin el lehetne indulni.

Már cseréltem N75(turbónyomás szábályzót) csöveket/biztositékokat/reléket de semmi nem oldotta meg!

Megnéztem az abs/esp elektronikai modult is nem ázott be! Néztem a motorvezérlőt nem tűzforro csak meleg!

Abs sensor ki lett szedve meg lett tisztitva de semmi eredmény!

Mikor beinditom és épp nem világit semmilyen hibalámpa akkor pörög rendesen de ez kb 15mp és kivillannak a lámpák(abs/eso/izzitás)és letilt a motor és csak 2600ig pörög! 2-3szori ujrainditásra meginnt jo 15mp ig utánna ismét letilt!

Esetleg valaki járt már hasonlóan?

A segitőkész válaszokat nagyon szépen köszönöm!



#letiltás #TDI #Audi A6 #Audi A6 c5 v6 #Audi v6 2.5tdi #Miag*citcsináljakvele
2022. aug. 4. 19:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!