Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék hogy hívják...

Kíváncsi lennék hogy hívják azokat az embereket akik nem képesek szerelmet érezni senki iránt?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet őrlődöm azon hogy miért van az hogy 17 évem alatt még sose estem szerelembe hiába nézem meg a jó srácokat. Lehet hogy azért nem mert még nem futottam össze a megfelelővel de az is lehet hogy nem vagyok képes szerelembe esni. Néha irígykedek amiért nekik sikerűlt nekem pedig nem. :(
2022. aug. 4. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy rád még vár az "igaz szerelem", vagy csak szimplán magasak az elvárásaid?(Kérlek, ne vedd sértésnek)Nem ismerlek, lehet hogy nem találkoztál az eseteddel. Vagy esetleg aromantikus vagy. Ne ostorozd magad, megeshet hogy még vár rád a herceg fehér lovon. :)
2022. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sértettél meg!

Az nem reális, hogy magas az elvárásom, mert nekem csak annyi hogy legyen kedves és humoros személyisége a kinézete meg átlagos.

A többi inkább lehetséges.

2022. szept. 22. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!