Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hat napja késik a menstruációm...

Hat napja késik a menstruációm csináltam két tesztet is mind kettő negatív és nagyon félek hogy mi más baj lehet ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mehesik, hogy eltolódhat 1 hetet is akár, de van hogy 1 héttel korábban jöhet.


Pl nálam anno stressz miatt ingadozott, kitolódott vagy előbb jött.


Hormonok szórakoztak.


Ám miért parázol ennyire?

Első aktus vagy/és nem védekeztetek?


Figyi, hívd fel a nőgyógyászt minimum.

De el is mehetsz hozzá, alap kivizsgálás amúgy se árt időnként, főleg nőként.


Megjegyzés és jó tanács: egészséggel kapcsolatban SOSE gyakorira gyere!

Nézesd meg magad.


Sok ostoba ember van, aki ilyen komolyabb dolgokban itt kérdezget.

Holott a legprofibb hozzáértő se tud vakon valós diagnosztikát írni...


Egyszerűnek látszó hajhullással is sokan irogattak ide, mindegyiküknek javasoltam a vizsgálatot,mivel sok mindentől lehet.


Kiderült, hogy több személynek komoly betegsége van, amiről nem tudott...


Eközben pedig az ostoba kommentelő tömeg hajvitaminokat meg házi praktikákat irogattak.


Azért írom le ezt, hogy érezd a súlyát és ne habozz olyan emberhez fordulni, aki megfelelően tud tanácsot adni, segíteni, kezelni ezesetben.


Inkább legyen egy potya köröd, de tudd biztosra a dolgokat +alap vizsgálat ugye nem árt.


30N

2022. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem első aktus mindig védekezünk de mikor nem jött meg első nap már akkor is megilyedtem mert mindig pontos szokott lenni és utána olvastam itt hogy sok mindenkinek később mutata ki a teszt és azért paráztam be meg már sok módszert ki próbáltam hogy előbb megjöjön de semmi
2022. aug. 5. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!