Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 napot késik a menstruációm....

1 napot késik a menstruációm. Csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. Mi lehet az oka akkor a menstruáció késésének?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 07:13
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Stressz, bàrmilyen hormonàlis vàltozàs (akàr nüansznyi is), plusz nem említetted, h eddig percre pontosan jött volna.
2022. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 nap keses kb. barkinel belefer, meg akkor is ha fogamzasgatlot szedsz. Ha mar egy hete kesik es amugy eltel vedekezes nelkul nemi eletet is, na akkor kezdhetsz gyanakodni.
2022. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valoszinu valamiert tartasz a terhessegtol, ezert tul kritikus vagy a menstruacioddal szemben. Nem hinnem, hogy amugy percre pontosan erkezik es koveti a szokoeveket is :)
2022. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer 2 hetet kesett az eletmodvaltastol, uj etrendtol. Nagyon durva volt, 3 doboz 2 darabos tesztet el is hasznaltam.
2022. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!