Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobb lenne ha egy időre...

Jobb lenne ha egy időre hanyagolnám az oldalt?

Figyelt kérdés

Eléggé gyik függő lettem utóbbi időben, de közre játszik a kényszerbetegségem is, hogy kényszeresen nézek fel az oldalra hiába néha nem akarok és olyan kategóriákat nézek meg amik nem érdekelnek de ott szoktak lenni ilyen megosztó dolgok és sok kommentet olvashatok, de rendszeresség miatt is minden nap így nézem : Családi kapcsolatok, emberek, gyerekvállalás, gyik. Nem tudom miért így alakult ki de a böngészőmben is rendszerint nyitok meg dolgokat mint először youtube, twitter, pinterest, tumblr, facebook és a többi de ha nem így teszem akkor "megzavarodok". Nem tudom, hogy találtam rá a gyakorira de általában negatívat adott nekem eddig, nem sok pozitívval. A kérdéseket amiket olvasok is sokszor negatívak, vitahangulatúak. VOlt hogy nem tudtam néha megállni magam és negatív hangnemben válaszolni mert maga a kérdés is olyan volt de persze én jártam meg mert lehordott a kérdező és privátot is kaptam..amitől hevesen vert a szívem. Úgy döntöttem akkor hogy többet nem válaszolok semmire még ha tudom is a választ de így nem tudok szintet haladni és szeretek szinetek teljeíteni oldalakon. Kis vágyam hogy eljussak 5-ös szintig de ahhoz sokat kellene válaszolni is? Szeretem az oldalt, de néha hanyagolnám de nem megy, mert van egy megszokott rendszerem és ha kitörlöm belőle nem tudom hogy szokom meg vagy ismét visszalátogatok? Sok kérdésem lenne egyébként ami egyálatlán nem ilyen vitakeltő hanem teljesen átlagos de mégis szükségem van fiókra így teljesen nem akarok megvállni az oldaltól de hogy csináljam hogy ne legyek függő? Próbáltam már hogy nem jövök fel az oldalra de olyan üresség volt bennem hogy ez a muszáj kényszer jött és újra gyakoriztam...Volt amikor csak úgy használtam a fiókom, hogy csak olvastam kérdéseket és figyeltem őket, egyáltalán nem válaszoltam, nem pontoztam semmi de ezt nehezen tudtam megállni...miért van ez? hogy használjam ésszel az oldalt és ne idegesítsem fel magam feleslegesen?

A kényszereimet sajnos nagyon nehezen tudom elengedni pl.nem nézem a kategóriákat feleslegesen mert amúgy egyik se érdekel és néha képes vagyok végig nézni az összes új kérdést ami érkezett míg távol voltam hiába nem érint, érdekel...ez is kényszer. Szeretném továbbra is használni az oldalt hisz néha tényleg hasznos, de van hogy betalálnak trollok, lekezelő válaszadók és akkor hevesen ver a szívem meg bánkódok hogy jobb lett volna ha nem kérdezek pedig a kérdés nem olyan volt...



2022. aug. 6. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
úúúúú, bocsi most látom mennyire egybe szöveg lett, ezért elnézést!
2022. aug. 6. 13:45
 2/4 anonim ***** válasza:
250 válasz kell az 5. szinthez és fél éves fiók, legalább 70%-os válaszadási hasznosság és maximum 3% törölt kérdés/válasz. Viszont semmi extrát nem fogsz tőle kapni, a 3. szinttől kezdve csak a korlátozási idők csökkennek (egy órán belül több kérdést írhatsz ki, vagy nincs időkorlát a válaszadásnál). Az oldal és a felhasználói ugyanolyanok maradnak, és ha nincs pozitív tapasztalatod akkor az a 3., 4., vagy 5. szinten sem fog semmiben változni. Viszont ha elég sokat vitatkozol és emiatt nem éred el a 70% hasznosságot vagy meghaladod a 3% törölt arányt, már szintet sem léphetsz.
2022. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

olyan hosszú a kiírás, hogy el sem olvastam...


...ne hanyagolj semmit, bármilyen függőnek tartod magad. Ha ez megnyugtat, néha szórakoztat, akkor akár óránként is felnézhetsz..

Én is így vagyok, mégsem vagyok függő.

2022. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A titok nyitja, ne süllyedj vitába, vagy a beírásodra ne olvass vissza, bármilyen kiváncsi is vagy.

...akkor megnyugszol...idegeskedjen a troll, vagy aki más véleményen van...


Szerintem.

2022. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!