Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hanyagolnak el ennyire...

Miért hanyagolnak el ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem, én vagyok a huga. Közöttünk van 6év különbség. Engem többször szidnak le a szüleim mint a testvéreket, piti kis dolgokért. Nemrég történt,hogy az itthoni egyedüllét miatt nagyon rossz kedvem volt sírtam is, aznap kérdezték meg,hogy másnap megyünk-e strandra, nekem persze nem volt kedvem meg az embernek nem azon jár az esze ,hogy holnap mit akar olyankor csinálni. És amikor mondom nekik ,hogy lehetnénk valamikor , akkor le csesznek,hogy akkor kellett volna eldönteni és nem most. De amikor a tesóm túlreagálja a barátjával a veszekedést,hogy a srácnak pont akkor mikor menne hozzá, dolgoznia kell és mennénk ugyan úgy másnap valahova akkor őt nem szidják le ,hogy akkor kellett volna dönteni és akkor így jártál.


De egyébként ez csak egy a sok közül, és szinte mindig én vagyok a hibás mert fiatalabb vagyok, meg hogy miért nem vagyok olyan mint az idősebbik testvérem .Nem senki se egyforma , és ezt ne várják el tőlem mert én nem ő vagyok



2020. aug. 2. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez megtörténhet, nem igazán tudsz mit tenni mert ha elmondod a szüleidnek mit gondolsz lehet az is rajtad csattan. Esetleg próbálj meg kicsit a szüleid kedvében járni, hogy ne fújjanak rád ennyire mást nem igazán tudsz tenni :/ Esetleg kérj a nővéredtől tanácsot ha jó a kapcsolatotok
2020. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!