Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van pár kérdésem a shiftelésse...

Van pár kérdésem a shifteléssel kapcsolatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

TikTokon folyton szembe jönnek velem ilyen shiftelős videók, és én is ki akarom próbálni.


Első és legfontosabb: Hogyan kell?


Tényleg vannak mellékhatásai? (pl napközben is "átesel" a másik világba, fejfájások, fáradtság, stb...)


Ha abban a világban meghalok itt történik velem valami?


Tényleg csak már kitalált világba lehet menni, vagy csinálhatok sajátot is? Végülis az is kitalált világ.


A script mennyire fontos?


Mozdulatlannak kell lenni vagy nem? Van ahol azt írják igen, van ahol azt, hogy nem.


Emlékezni fogok rá, vagy csak olyan ködösen mint az álmaimra?


Abba tudom hagyni?



2022. aug. 6. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ebből semmi nem igaz, csak egy trend amit felkaptak és nézettséget lehet vele csinálni. Fantáziálni és álmodozni lehet, de semmilyen más világba nem kerülsz, nem lépsz ki a testedből.
2022. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én se hiszem, hogy valóban egy másik dimenzióba repülnék, de alvás közben menő lenne manipulálni az álmaimat, és egy másik világban élni az életem :D
2022. aug. 6. 20:46
 3/5 Dagadozó Agy ***** válasza:

Neked ezt lennne érdemes kipróbálni: tudatos álom (lucid dreaming).


Sokat kell gyakorolni. Lényeg, hogy állandóan ellenőrzöd az ébrenléted. Pl meg tudod-e számolni a 10 ujjad (álmodban nem sikerül), vagy lehetetlen mértékben kinyúlik-e a bőr a karodon, ha meghúzod (álom közben az agy a bőr viselkedését rosszul szimulàlja). Ezt a rutinszerű ellenőrzést naponta minèl többször csinálod és annyira megszokod, hogy álmodban is eszedbe jut. És ha ott kiderül, hogy nem vagy ébren, akkor átveheted az álom feletti irányítást.


A veszély az alvási paralízis, ami nagyon rossz, de testi bajt nem okoz.


A ,,Tanulom magam'' youtube csatornán van ilyen videó. Érdemes csekkolni.


[link]


[link]

2022. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dagadozó Agy ***** válasza:

De a reality shiftinget is kb elmagyarázza a Tanulom magam csatorna egyik videója. Lényegében egy meditációs technikának tűnik:

[link]

2022. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudatos álmodásom sokszor szokott lenni, de általában csak annyira emlékszem belőle, hogy tudtam, hogy álom volt. A legutóbbi amire teljesen emlékszem az az, hogy sétáltam suliba és az utca végén megtámadott egy csapat kutya olyan szabályos formációban, hogy biztos voltam benne, hogy ez csak álom. Viszont irányítani nem tudtam őket, úgyhogy hagytam, hogy elkapjanak és megöljenek, mert tudtam, hogy akkor felébredek.


Alvásparalízisem még sose volt, de este mindig hallok hangokat és látok árnyékokat amik ott sincsenek, szóval szerintem megbírkózok vele :D


Köszi a válaszokat, megnézem a videókat és ellenőrzöm, hogy ébren vagyok e :D

2022. aug. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!