Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül megyek a Balatonra,...

Egyedül megyek a Balatonra, hogyan vigyázhatnék az értékeimre?

Figyelt kérdés
Abban nem hiszek hogy berakom az univerzális magyar lopásgátló, másik nevén törölköző alá, és senki nem bántja. Az értékmegőrzőt meg ha jól emlékszem kulcssal zárják, amit nem tudok hova rakni :') Ti hogy szoktátok ezt megoldani?

2022. aug. 10. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, mint minden értelmes ember: nem viszek strandra értékes dolgokat...
2022. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kulcsos értékmegőrző van ott, ahová mész? Lehet számkódos is. Vagy nyakadba akasztod a kulcsot.

Ha nincs jó értékmegőrző, akkor a strandra nem viszel értékeket. Mást nem nagyon lehet tenni.

Vannak olyan trükkök, hogy pelenkába csomagolod, teszel rá kívülre egy darab csokit, és úgy hagyod a napon. De még nem próbáltam.

2022. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a szállodában a dolgaid.
2022. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyakbaakasztós vízhatlan biszbasz.
2022. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Ez így leírva nagyon jól hangzik, csak hogy nekem egyértelmű lenne hogy ilyenkor viszik a telefont meg a pénztárcát. Mivel vidéki vagyok, ezek nélkül akkor fogok hazajutni, ha egy másik fürdőzőtől ki tudom puncsolni hogy felhívhassak valakit a telefonján aki hazavisz.

#2 Ennek a számkódosnak utána nézek, hátha van a közelben olyan strand amin van.

2022. aug. 10. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi készpénzt vigyél magaddal, amennyi kell. Jó megoldás lehet, ha veszel egy feltöltőkártyás butatelefont. Minimális kiadás, nekem is van vész esetére. Egyébként ha bajba kerülsz, mindenhol van vízimentő vagy valamilyen strand személyzet, akik segítenek, szükség esetén hívják a rendőrséget.
2022. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Én minden értékeset beteszek a csokiraktàrba, ha strandolok.
2022. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!