Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy Amerikában dolgozhassak orvosként?

Figyelt kérdés

Orvosi egyetemre járok és a későbbiekben mindenképp Amerikában szeretnék dolgozni.

Esetleg tudná valaki, hogy milyen vizsgákat kell letenni, hogy kimehessek vagy hogy ez a procedúra mennyi időt fog ígénybe venni. Ha valakinek van személyes élménye, azt is szívesen várom. Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 11. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs személyes élményem, de annyit tudok, hogy az amerikai angol alap..tehát hiába beszéled az igazi angolt, az ott kevés.

A magyar orvosit nem fiogadják el, ott kell újra vizsgázni, rezidenskedni.

Ha jó erős anyagi háttered van legalább az első félévre, akkor már nyertél.


Szóval felesleges a továbbiakat részletezni, előbb a jó menhetteni amerikai beszédkészség, mertaddig szóba sem állnak veled.. Az orvosnak minden szót azonnal, és tévedhetetlenül kell érteni, akár utasítás, akár a beteg szól. Ott nem szaroznak, jelentkező mint a tenger..


Amúgy sok sikert. Tanuld az amerikait..

2022. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy Peruba menne, vagy Argentínába. Sehol nem ír USA-t.

Los Angelesben és „menhetteniül” kell beszélnie?

Kezdő, általános orvosként jól el tudsz helyezkedni szeméttelepen válogatónak, esetleg kocsira is kerülhet. Vagy lehetsz liftes fiú. Az már királyság.

2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére angollal egyáltalán nincs gond, mivel anyanyelvi szinten beszélem, mert éltem pár évet angol nyelvterületen.

Igazából főleg az a kérdés, hogy milyen vizsgák kellenek és valahol azt hallottam, hogy a rezidens képzést ott újra kell kezdeni? Vagy nem is tudom

2022. aug. 11. 23:33
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 ki mondta, higy fiú vagyok😂😂
2022. aug. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!