Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne USA zöldkártyám...

Frank1997ize kérdése:

Ha lenne USA zöldkártyám akkor nem lenne kötelező diploma ahhoz hogy c++ programozóként dolgozhassak amerikában?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

c++ programozóként - nem unod meg? Minden nap felteszel valami USA kerdest?

Nem bantani akarlak, de miert nem inkabb cselekedsz, ahelyett, hogy kismillio kerdest kiirsz es a gep elott cseszed el az idod?


Ulj fel a gepre es gyere ki. Voltal mar itt valaha? Ha meg nem, akkor nekem ne gyere azzal, hogy gyerekkorom ota Amerikaba vagyok, tettszik az eleterzes, az emberek kedvessege, a szep tajak stb. maszlag. Tessek kijonni, meglatogatni nehany varost es beleszagolni a levegobe.


Annyi ember vagyakozik olyasmi utan amit soha nem is latott az eletben csak vmi buta filmbol tajekozodik meg a sztaroknak olyan jol all a halivudi csillogas....


Tobb embert is ismerek szemelyesen akik kijottek es vert pisaltak es sirva rohantak vissza, hogy ez milyen $zar es hogy mekkora csalodas es ok ide vissza soha tobbet.


Amig nem jossz ki, nem tapasztalod meg a sajat borodon, addig felesleges ilyen reszletekben elveszned, hogy C+ programozo meg zoldkartya.


Nem akarom a vilagert se lelombozni a kedelyeket, persze tanulmanyozd a dolgokat, olvasgass, de elobb fekudj ra az angolra, olvass el mindent az USCIS oldalon (hivatalos forras), olvasgasd a visajourney es hasonlo forumokat (angolul) es sokkal de sokkal tobb tudasra teszel majd szert, mint itt a GYIKon ahol hozzad hasonlo, Amerikarol almodozo tinik osztjak az eszt.... tisztelet a kiveteleknek, koztuk nekem is, mert tobb mint 10 eve itt elek, tudom mirol beszelek!

2014. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fGhw39-84th ***** válasza:

Aki kiemelkedő C++ programozó akar lenni, annak igazán nem lehet gond egy diploma megszerzése... :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__6053562..

2014. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aha. Szoval te tenyleg 17 eves vagy ahogy a nickedbol sejtheto. Sigh. En mondtam neked az open source otletet, abbol talan mar sejthetted volna: senkit nem erdekel a vegzettseged. Igen, egy nagyobb cegnel talan, de egyebkent az a kerdes hogy mit tudsz. En konzultanskent dolgoztam Top 100 weboldalnak, egy TV csatornanak Londonban, mindenhova hivtak es meg senki nem kert tolem diplomat, tolem altalaban karbantarthato, gyors weboldalakat szoktak kerni es kapni :)
2014. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja es meg valami: ne ragaszkodj annyira a C++ nyelvhez. A profi az programozni tud nem valamilyen nyelven kodolni.
2014. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem kell félnem attól hogy nincs érettségim és diplomám nem kapok állást az Egyesült Államokban.úgy olvastam hogy munkavállalási vízumhoz H1Bhez kötelező q diploma de a munkavállalói engedélyhez már nem?
2014. szept. 4. 00:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az "a" helyett véletlenül "q"-t írtam
2014. szept. 4. 00:09
 7/13 A kérdező kommentje:
De azért köszi a bíztató válaszokat mindenkitől és tudom hogy minden kiírok egy új kérdést mert minden nap találok valamit ami meg lep és itt kérdezem olyan emberektől akik kint élnek hogy mennyire igaz ez de mikor ezt olvastam én nagyon beszartam hogy nem tudok majd programozó lenni mert "diploma kötelező".
2014. szept. 4. 00:13
 8/13 A kérdező kommentje:

1. És 2. Válaszoló,

Az open sourcét meg fogom csinálni majd olyan 4 év múlva ha már tele leszek lóvéval de nagyon sokkal olyan 100milla felett és ki mennék én szívesen de most jelenleg nem állok olyan anyagi helyzetben hogy csak a repülőgépre üljek fel és maradjak 90 napot ígérem hogy ki fogok menni de csak 18. Életévem után tudnék mert addigra lenne annyi lóvém hogy angliába el tudjak menni egy 30 hetes c/c++ tanfolyamra és dolgozzak ott 3 évig mert én véglegesen amerikába 21 évesen fogok kimenni hogy rám ne vonatkozzon semmilyen törvény már.amúgy már át számítottam pár órával ezelőtt hogy olyan 400.000-500.000$ között indulnék el.Még ha nem is kapnék állást egy jó pár évig simán kihúznam magam a szarból NYCben.

2014. szept. 4. 00:44
 9/13 A kérdező kommentje:
£55000-75000ig keresnek évente az angolok c++ területén.
2014. szept. 4. 00:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és 1. És 3. Válaszolót akartam írni bocsi :)
2014. szept. 4. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!