Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ezzel a mentalitással...

Ha ezzel a mentalitással kezdek el tanulni meg lesz az eredménye?

Figyelt kérdés

Kezdem ott hogy sosem ment annyira a tanulás, nem szerettem tanulni. Ez már több mint 10 éve volt hogy tanultam utoljára.

Most viszont fejleszteném magam, és erre a tanulás, olvasás, új ismeretek elsajátítása lenne a legjobb legalább is én így gondolom. +pótolnám a hiányosságaimat, csomó mindenre már nem emlékszem, vagy nem tanultam.

Olvasgatok pozitív pszichológiai témájú könyveket, és leszűrtem hogy mindegyikben írják vagy hasonlóakat írnak, hogy pl akkor van eredménye valaminek ha kitartóan és szorgalommal csináljuk amit csinálunk mert hogy teher alatt nő a pálma. Meg hogy mindig a nehezebb utat válasszuk. És addig próbálkozzunk amíg nem megy, és ne rossz dolognak fogjuk fel amit csinálunk hanem egy lehetőségként tekintsünk rá és csak pozitívan..

Szóval ha így fogom fel a tanulást, elkezdek olvasni, tanulni, bele vetem magam, még ha évekbe is tart , de csinálom, akkor meg lesz az eredménye?


2022. aug. 12. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!