Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon kívül nincs...

Magyarországon kívül nincs máshol válság?

Figyelt kérdés
Két ismerősöm beszélgetett,hogy pl németországban minden rendben van ott pl a gabona termesztéssel se volt gond meg olcsó minden. Meg másik ismerős mondta a férje fia írországban dolgozik átszámolva 1300000Ft-ot keres arany élete van azt mondja kint nincs semmi gond minden olcsó boldogság van és minden rendben.

2022. aug. 13. 11:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10/


Gondolom más reg alatt bevéded magad vagy ugyan az vagy mert itt nem kell nick név. Jóindulat egy deka se volt benne ha ez a jóindulat akkor milyen ha rosszindulatú? Az a baj a hármas idióta mindenkit egy kalap alá vett aki ebben az országban él.

Kívánok neki sok ilyen "jóindulatot"

2022. aug. 15. 18:10
 12/18 A kérdező kommentje:

9/


Köszi a normális választ

2022. aug. 15. 18:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Hisztizhetsz, kérdező, de a 3-asnak igaza van.


Én is évekig éltem Nyugaton, ég és föld a politikai mentalitás, és igen, ott egyszerűen annyival jobb volt az életszínvonal eddig is, hogy a válságban is simán elvan a többség.

2022. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13/


Nem hiszti csak utálom a pökhendi embereket és most nehogy azzal gyere,hogy na mi van nagy hazafi nyalod a fidesz seggét.A kérdés nem arra irányult,hogy ugye itt kolbászból van a kerítés,csak simán normális válaszokat kértem te meg ha tudnál értelmezni látnád a hármas válaszolóban a gúnyt.De minek is vitázok idiótákkal tőlem te is ott laksz ahol akarsz,de egyre jobban utálom az embereket még az ilyen kint élő pökhendieket is akik elfelejtették,hogy honnan jöttek.

2022. aug. 16. 00:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom, kérdező, komoly frusztráció van benned a külföldön élők miatt. :)
2022. aug. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem a külföldön élőkkel van baja, csak azokkal, akik idejönnek Németországból és máshonnét okoskodni, megmondani a tutit. Ami egyébként megint nem sikerült, mert mindig nem lettem okosabb. Mit kellene tennem, hogy Orbán ne szarjon a számba és a Magyarok szájába? Meg mi az, hogy ez nekünk tetszik? Anyádnak lehet, hogy tetszik, de a Magyarok felének nem!!!

Nagyobb tüntetések is voltak már, annak se lett semmi eredménye...


Mégis mit kellene tenni, erőszakoskodni?

2022. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15/


ASz mindenkiben akad

2022. aug. 16. 11:42
 18/18 A kérdező kommentje:

16/


Végre egy normális válaszoló,jól látod nekem nem azzal van gondom,hogy valaki elköltözik e külföldre vagy se mert mindenkinek a saját dolga meg ugye nem nyomatom a nagy hazafi dumát se,hogy jaj takarodj nem vagy magyar igazi magyar itthon marad mert engem ez sem érdekel.Csak jól látod kíváncsi voltam konkrétan máshol mi a helyzet vagy hogy élik meg erre kapok a nyakamba többesszámban lenéző pocskondiázást.Utálom a politikát de még csak azt se kérdezte meg egyik se kire szavaztál nem te fideszre szavaztál szar ember vagy....

Amúgy meg írhatnám nekik,hogy külföldről könnyű dumálni de ez sem érdekel igazán.Szóval vannak a tipikus magyarok meg vannak a normálisak na sok tipikus kimegy aztán meg kintről ugatják az embert,hallottam már olyat,hogy magyarok kinti munkahelyen egymást marták és nem a külföldi marta a magyart mert hát bevándorló.Sőt van,hogy rossz híre is akad kint a magyaroknak sajnos.Szóval aki itthon szar ember volt odakint is az lesz.

2022. aug. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!