Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy könyven dolgozom. Az...

Egy könyven dolgozom. Az lenne megválaszolandó kérdés…..?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok 17 éves. Gondoltam kipróbálom magam valamibe. Nem nagyon vagyok vele tisztában ezért megszeretném kérdezni hogy egy könyvnek muszáj hogy legalább 300 vagy akár több lapos legyen? Tegyük fel hogy egy horror könyvnek vagy egy szerelmi könyvnek elég ha pl 100-150 oldal között lessz? És muszály hogy legyenek benne fejezetek? Az úgy jó ha egybe van írva fejezetek nélkül?

2022. aug. 13. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj (pontos j!!!) semmi.

Csaknem 20(!) hiba van ebben a rövid írásodban.

Ha szeretnél írni, akkor légy szíves, tedd meg az emberiségnek azt, hogy előbb megtanulsz magyarul!

Ja, másik: létezik ám kategória a kérdésednek. A egyéb kérdések nem erre való. Ezzel meg az a probléma, hogy úgy néz ki, mintha egy trehány, lusta, nemtörődöm ember lennél, vagy figyelmetlen.

De ugye nem vagy egyik sem?

2022. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi helyesírási hibával te ne írj semmit! Mindenkinek jobb lesz.

Kiadóban dolgozom, de annyira dilettáns dolgokat kérdezel...

A terjedelemnél fontosabb a minőség.

2022. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom hogy vannak benne hibák. Gyorsan írtam és nem figyeltem rá. A könyvben nincsenek hibák.
2022. aug. 13. 23:39
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Remélem kifestőkönyv lesz, mindenki érdekében
2022. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem magyar vagyok hanem ukrán. Ukrán iskolában tanultam a magyar nyelvet. De ez lényegtelen. Azon vagyok hogy rendesen megtanuljam. Próbálok mindig oda figyelni csak most nem figyeltem mivel siettem.
2022. aug. 13. 23:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A hármast is gyorsan írtad? 3 hiba azért csak becsusszant abba is.


Az egy dolog, ha helyesírási hibák nincsenek benne.

Utána jön az, hogy értelmes, amit leírsz, nincsenek benne fogalmazási hibák sem, tetszetős az összképe, és magyaros a nyelve.

Ezek mennyire mennek?


Ha pedig olyat szeretnél írni, ahol nincs fejezetekre tagolás, akkor még jobban kell vigyáznod a többire.

2022. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírnál valamit most már sietség nélkül?

5+1 hiba van a legutóbbi írásodban.


Ahhoz képest elég szépen írsz, hogy nem vagy magyar... az itteni színvonalnál mindenképpen jobb.

De ha szépirodalmat szeretnél elkövetni, ahhoz ez azért kevés.

Most már tényleg kíváncsiak vagyunk, hogy le tudsz-e írni 7 egybefüggő mondatot hiba nélkül?

2022. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor írj ukránul. Hátha úgy jobban megy.
2022. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Könyvön.
2022. aug. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod horror.
2022. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!