Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha utánvéttel adom fel és...

Ha utánvéttel adom fel és esetleg úgy alakul a dolog, hogy a címzett nem veszi át a csomagot akkor mi a helyzet? Mit fognak csinálni a küldeménnyel?

Figyelt kérdés

Tudtommal, ha a címzett nem veszi át a csomagot, akkor visszaküldhetik nekem a csomagot és akkor ha visszaakarom kapni a cuccokat, akkor kikell fizetnem a postaköltséget stb...

Ebben az esetben oda szállítják vissza a csomagot, ahonnan azt feladtam? És ez lenne itt elsősorban a fő kérdés.

Pl: ha mondjuk éppen Veszprémben tartózkodom, de salgótarjáni vagyok és feladom a csomagot utánvéttel, aztán hazamegyek, akkor ha nem vették át a csomagot, Veszprémbe fogják visszavinni a cuccot?



2022. aug. 14. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a postán.
2022. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken rá szokták írni a feladó nevét, címét. Nem véletlenül.
2022. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grafno ***** válasza:
Viszakuldik hozzad de kikell fizetned a szallitasi dijat ellenben nem adjak at a csomagot.
2022. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as

Vágom, de elsősorban arra lettem volna kíváncsi, hogy oda küldik e vissza a csomagot ahonnan feladtam.

2022. aug. 14. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A feltűntetett feladó címére küldik, semmi köze ahhoz hol és melyik városban, faluban adod fel...

Ezért kérik el az adataidat, mint feladó adatait.


Az elküldött csomagot, ha nem veszi át a postástól az illető 5 munkanap vagy már nem tudom pontosan hány napig megőrzik a postán a csomagot, az illető pedig kap egy értesítőt ezen átvételi részleteivel.

Ha nem veszi át, szívás - perkálnod kell, hogy visszakapd.

2022. aug. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Arra a címre viszik vissza, amit megadtál, mint feladó... a feladó címének semmivel nem kell eggyeznie, még ha számlát is kérsz róla...
2022. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!