Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos, ez PTSD vagy más?...

Fontos, ez PTSD vagy más? többi lennt

Figyelt kérdés

nem tudom hogy ez PTSD vagy más de kezd egyre durvább lenni és szinte tönkretenni.

mikor van egy sokáig eltartó időszak az életemben, pl. (egy példa a sok kozul) a szüleimmel veszekszem és ordibálnak velem minden egyes nap akkor egy olyan fél év múlva engem annyira megérint az az időszak hogyha belegondolok nagyon rossz érzés fog el, de már annyira hogy minden arról juttat eszembe. Pl arról az időszakról már nem hordhatom azt a kedvenc pólómat amit akkor szoktam mert arról juttat eszembe. Nem hallgathatom már meg azt a zenét mert nagyon depresszióba esek és arról az időszakról jut eszembe. Ez így van még nagyon sok mindennel, barátaimmal akikkel akkoriban beszéltem nem tudok már úgy beszélni mert eszembe jut róluk, stb.

nagyon rossz ez az egész mert nincs egy dolog sem már amit nem tudnék összekapcsolni valami rosszal, már semmit nem látok úgy ahogy régen.



2022. aug. 18. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!