Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de nem tudom hogy nekem lenne e nála e esélyem, el szoktam vele hülyéskedni.

2022. aug. 31. 01:16
 1/5 anonim válasza:

Az, hogy egy fiú tetszik, de te nem tudod, hogy tetszel-e neki, az meg távolról sem jelenti azt, hogy senkinek nem kellesz.

Akkor tartanám reálisnak ezt a kijelentést, ha harminc éve próbálkoznál és 150 ember hajtott volna el.

Nyugodj meg, biztosan kellesz valakinek, sőt, biztosan van olyan ember, aki akkor lenne a legboldogabb, ha vele lennel.

Egyébként meg nyugodtan tehetsz lépéseket az úgy érdekében. Mondjuk elhivhatod egy lezserebb közös programra. Egy kávéra, teara, moziba, vagy valami ilyesmi. Beszélgettek, hulyeskedtek, aztán már úgyis lépni fog, ha te is tetszel neki. Ha meg véletlenül nem, akkor sem dőlt össze a világ. Millió srác van meg rajta kívül.

2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ember nem kellene pl nekem, aki ilyen kérdést feltesz.


Az önbizalomhiány nagyon látszik az embereken.


Az önbizalomhiány sok más lelki gondot is hordozhat magában.


Tedd magadat rendbe, tegyél szert önismeretre és fejlődj!


Aztán akarj párkapcsolatot.


Az ember minden jót szeretne egy kapcsolattól, ám elfeledi:

Adok-kapok elv mindenre kihat.

Jóra is, rosszra is.


Ám tudni kell beleadni értékeket egy kapcsolatba, nemcsak elvárni.

S ezt rengeteg mindenre értem.


A kezdetek kezdetétől a kapcsolat megtartásáig, fejlesztéséig.

2022. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés és a leírás közötti összefüggést...
2022. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be
2022. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

,,Miért nem kellek senkinek?"

Nem tudjuk, hisz nem írtál magadról semmit.

,,Van egy fiú aki tetszik de nem tudom hogy nekem lenne e nála e esélyem, el szoktam vele hülyéskedni."

Oké, nem tudod. Akkor próbálkozz nála. Tegyél felé olyan lépéseket, amik egyértelműen arra utalnak, hogy neked ő tetszik.

Egyébként az, hogy nem tudod van-e esélyed valakinél, meg hogy nem kellesz senkinek az nem függ össze. Hiszen még ez a fiú sem hajtott el. De ha elhülyéskedtek, akkor nem is hiszem, hogy el fog. Miért tenné? Vagy esetleg van barátnője? Mert akkor megértem viszont.

Hány éves vagy egyébként?

2022. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!