Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS. Az Mvm Next gázszolgáltat...

SOS. Az Mvm Next gázszolgáltatnál ha nem tudom befizetni a számlát, és jött egy felszólítás,a határidő lejárta után hány nappal jönnek kikapcsolni a gázt?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos.
2022. szept. 3. 20:11
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

"Lakossági felhasználó esetében akkor van lehetőség kikapcsolásra, ha a fogyasztó 60 napot meghaladó fizetési késedelemben van."


De ez sem jelenti azt, hogy a 61. napon kikapcsolják.

2022. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban felszólítás jött, vagy még csak emlékeztető?
2022. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány felszólítás jött?
2022. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen elszámoló számla jött a múlt hónapban, most pedig kiküldték újra,szept 6i határidővel,annyi van,rá írva, hogy felszólítjuk, hogy fizetési elmaradása van és amennyiben a megadott határidőig nem rendezi tartozását, kikapcsolják a szolgáltatást. 10én kapok fizut,szóval 4 nappal utána tudom befizetni csekken,az is idő.
2022. szept. 3. 20:53
 5/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
Évente egyszer kérhetsz részletfizetést.
2022. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És kérhetsz halasztást is.

Hívd fel őket.

2022. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne számolgass, hanem hívd fel őket. Meséld el nekik, hogy mi a szitu, bele fognak abba menni, hogy úgy fizess, ahogy fentebb írtad.

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy nem fizetsz időre és nem kommunikálsz velük.

2022. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!