Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az exemel több mint egy éve...

Zaza kérdése:

Az exemel több mint egy éve szakítottam. Rengeteg holmim ott maradt.Komolyabb háztartási gépek amiket én vásároltam(bizonyíthatóan)ez idő alatt ő nem is dolgozott. Ügyvédi felszólítás meg volt,az eredmény semmi. Ilyen esetben hogy tovább?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 05:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Kihivod a rendorseget a helyszinre es bemesz veluk.
2022. szept. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Azaz több, mint 1 évig nem kellettek a cuccaid...

Miért csak most jött rád ez?


Mindegy, hogy dolgozott-e vagy sem, az nem változtat a tényen, hogy (ha) tiéd a felszerelés.


Fura vagy.


Ha szakítottam valakivel, a cuccaival együtt adtam ki az útját, hogy ne jöhessen vissza alibiként se.

2022. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A rendőrség nem avatkozik bele. Ezen már túl vagyok. Igen több mint egy éve nem adja ki. Nem most jött rám! Az ügyvédi felszólítás is meg volt, alig hét hónap telt el ez idő alatt. Nem kritizálásra vagyok kiváncsi hanem okos ötletekre.
2022. szept. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!