Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki jól érzi...

Van itt olyan, aki jól érzi magát kövérnek/kövér ebben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kövér, husis se, de van egy barátnőm, akinek a testvére eléggé az.


Nem tudok sokat róla, de amit barátnőm mondott, megtanulta elfogadni magát, és így sok barátja is van, mert aki szereti önmagát, másokat is jobban tud.


Barátja is van, már 4 éve.

2022. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én
2022. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
én kövér vagyok, és nem szeretem sem magamat, sem a kövéreket. Borzalmas elhízottnak lenni. A lipóti krumplis fehérkenyeret szalonnával nagyon szeretem.
2022. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy baleset miatt nem tudtam 1 évig sportolni, akkoriban felsedtem +20kg-ot, pedig sokkal kevesebbet is ettem.


Sose hitték el, hogy az alkatom el nem hízása, nem genetikai adottság... és hogy hajlamos vagyok hízni.


Hát az az eset bebizonyította akkoriban.


Voltam vékony, átlag, sportos, telt.

A túlsúlyt nem tapasztaltam, s nem is hagyom.


Maradok a formás sportolt alkatnál, ebben érzem a legjobban magamat.


Amikor felhíztam nagyon zavartak a következők:

- comb összeért, dörzsölődött, vizesen pl nyaraláskor/terápiám alatt tapadt és tépte a bőröm

- szerencsére arányosan híztam (ez a homomóra alkat a genetika alapon), ám akadályozott mozgásban

- fenekem a több éves sport miatt ugyanúgy kerek volt, de nagyobb és nem volt szép "úszógumival"

- melleken a bőrt megviselte a hízás, ezt volt legnehezebb helyre hozni

- abban az időben csak 4 ruhám volt jó rám...

Pedig van nem kevés. Úgyhogy erős motivációk voltak bőven.

Csak a harisnyáimból van egy egész kartondoboznyi.

A szoknyák, nacik térd fölött akadályba ütköztek. XD


Nem tudom, hogy lehet pufin, kövéren leélni egy életet.


Akinek pedig nem tetszik, nem elégedett a kilók miatt, hajrá! Le lehet azt dobni, ám ne feledjük: nem 1-2hét alatt jönnek azok a kilók fel, ezért kitartóan kell a leadásért küzdeni.


3-as, én is imádok pár kifejezetten hízlaló dolgot pl chips.

Volt, hogy 2 héten át napi 1-2 tesco-s nagy chips-et benyomtam, mert nagyon kívántam akkoriban. Laza 7 kg-t felszedtem úgy, hogy az életvitelem ugyan az volt s maradt is így egészséges állapotomban.


Önkontroll, mérték, mozgás.

Főleg, ha tudod az okokat, probléma gyökereit, akkor könnyebben változtathatsz.


Volt egy volt kolléganőm, nagy darab volt. 100kg felett.

Ő elhatározta magát és a szemünk láttára dobta le a kilókat 1.5 év alatt.

Elképesztő a nőci. Le a kalappal előtte - mondom ezt mai napig és minden tiszteletem.


Hangulatingadozástól mindenen túl volt. Ugye mindenre kihat a súly. Hormonok, test működése, pszichére stb.


Szúrkolok, hogy elhatározásra juss és a tetteknek sikeres eredményeit megtapasztald, hogy motiváljanak annak fenntartásában. <3


29N

2022. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én határozottan jobban érzem magam! 1,5-2 éve még 93 kg voltam 7%os testzsírral, minden kocka látszódott a hasamon de szinte az étrend körül forgott az egész életem. Volt egy sérülésem ami miatt 1 hónapig egyáltalán nem tudtam lábraállni és a kényszerpihenő alatt abbahagytam a kiporciózott étrend követését, elkezdtem enni és rájöttem, hogy milyen jó érzés. Ennek viszont elég hamar meglett az eredménye, mert kb kontroll nélkül ettem. Csak az egy hónap gyógyulás alatt feljött 10 kg, utána nem sokkal ugyan visszamentem edzeni, de azt a mennyiséget amit elfogyasztottam nem kompenzálja. Az első 10 kg nem volt vészes, a kockák eltűntek, kicsit feszültek lettek a nadrágok, ingek. Úgy voltam vele, hogy nem akarom újra éheztetni magam, csinálok egy “dirty bulkingot” és folytatom az edzést. Csak hiába a heti 5 alkalom a zabálás mellé, a kilók jöttek az izom mellett sokkal inkább zsírban.

Viszonylag arányosan mindenhova rakódott, persze a hasamra fenekemre/combomra több. Észrevettem viszont, hogy a hasamat szinte folyton behúzom, ezt igazából egy étterembe realizáltam amikor ingbe voltam és annyira teleettem magam, hogy többet már nem bírtam tartani és muszáj volt kiengednem... akkor sokkoló volt tükörbe nézni, hogy korábban mennyire szálkás voltam, plusz az ing szinte majdnem elszakadt, de legalább leszoktam arról hogy behúzzam a hasam. Jó érzés volt jól lakni meg tele enni magam és tényleg nem bírtam megállni az evést. Voltam orvosnál is, nincs semmilyen hormonális problémám egyszerűen csak túl sokáig sanyargattam magam és átestem a ló másik felére.

Persze öltönyt, nadrágot, pólókat kellett vennem újat, rakódott a mellemre is felesleg bőven, ami ezáltal már nem feszes volt hanem valamennyire megereszkedett, a hasam hatalmas lett, meg oldalra is rakódott illetve a fenekemre. De közben meg egyre nagyobb súlyokkal kezdtem el dolgozni és valamennyi izmot is felszedtem magamra.

2022. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az 5-ös, előző válaszoló vagyok csak valamiért lemaradt a válaszból az utolsó része. 125 kilósan álltam kb újra mérlegre és egyáltalán nem zavart, szerettem hogy nagydarab vagyok, az is jó érzés volt. Aztán híztam tovább, de az orvos rám ijesztett, hogy nagy baj lehet ha folytatom ezért valamennyi mértéket elkezdtem tartani az evésben ha ezt annak lehet nevezni, most is kb 125 körül mozgok.

Azáltal hogy nem hagytam abba az edzést, meg hogy van egy elég fejlett izomzatom a felesleg alatt, meg valahol biztos genetika is, de nem szétfolyok ettől a súlytól. Bőven jött rám izom is az elmúlt időszakban, kb 10 kg, ezt nem olyan rég nézettem meg és a testzsírom se kritikusan magas. Szerencsére a bőröm se szakadt szét és a fejemből se egy labda lett, ez nagy mázli. Plusz az élettani hatásait sem úgy érzem mint szerintem az átlag, de ez az edzésnek köszönhető amit a mai napig nem hagytam abba, mert továbbra sem fulladok ki, nem fáradok el hamarabb stb. De közben 125 kg-val más leülni egy székre, beülni az autóba és bekötni magam, vagy akár lehajolni bekötni a cipőfűzőm.

A barátnőmnek mint kiderült tetszenek a nagydarab pasik, így a szex csak jobb lett mert tényleg jobban beindul, persze a farkamból szerencsére nem sok de valamennyi azért eltűnt az ott lerakódott háj miatt. A hasam viszont mióta van meg ekkora, kifejezetten erogén zóna lett, a barátnőm szokta is simogatni.


Illetve voltak kellemetlenebb szituációk a súlyomból adódóan, mint hogy összetört alattam egy kerti szék, vagy hogy a mekibe egy kiadós ebéd után a rögzített asztal-pad közé kb beszorultam, kiszakadt a nadrágom a fenekemnél és társai. Ezeken igazából csak nevettem, meg vicces sztorik voltak mind a haverjaimmal.

Szóval jól érzem magam, nincs okom lefogyni és továbbra is nagyon szeretek enni. Ha van még kérdésed akár privátban is válaszolok:)

26 F

2022. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!