Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem tudom...

Mit csinaljak ha nem tudom megelni apukam halalaval kapcsolatos erzelmeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

apukam komaba van es meg fog halni. ezt teljesen biztos,mar egy ideje tudom mert van egy olyan betegsege amit nem tudnak az orvosok meggyogyitani

en meg nem tudom feldolgozni es elfolytom az erzeseimet ontudatlanul is elmenekulok eloluk.Egyszreuen nem akartam megelni oket,de mostmar fizikaliga rosszul vagyok az elfolytasuktol,remeg a kezem a csuklomba az erek majd szetrobbannak..

nem tudok rola beszelni mert akkor is elfolytom oket csak neha nagy ritkan tudok sirni,es mar mikor kisirnam magambol akkor se megy mindig.

tudtok valamit tanacsolni?



2022. szept. 19. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Doki. Nyugtató kell. Ezt mindenképp nézesd meg, mert te is megbetegszel. Anyukád tud erről?
2022. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogynem éled meg, most is pont azt csinálod. Nem az elfojtástól vagy rosszul, mert akkor föl se tennél kérdést, hanem az elővételezett gyásztól. Nem kötelező ahhoz sírni. És magától értetődő, hogy nem tudod feldolgozni, még a halál után se lehet, nemhogy előtte. Nem is kell "feldolgozni", nem annak van itt az ideje.
2022. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!