Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "leminimalizálni"...

Hogyan tudom "leminimalizálni" vagy inkább kiölni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Tömeg iszonyos vagyok, könnyen "hisztizek" és mindig azért szívom meg, mert az érzelmeim erősebbek, mint a józan eszem. Ha mindig tiszta fejjel gondolkodnék, akk minden sokkal egyszerűbb lenne. Nincs semmilyen szerelmi csalódásom vagy ilyesmi és nem csak a rossz érzések eltüntetését szeretném(bár elsősorban erre van szükségem) hanem a jókat is. Tudom, kicsit zavaros...
2012. okt. 28. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Öhmm. Kiölni nem lehet, jók azok és hasznosak, hidd el,

a leminimalizálás vagy az irányítás jobb szó.

Csak gyakorlattal lehet, mindig tudatosan figyeld meg a hisztit/nyugtalanságot/aggódást, mikor jelentkezik, mintegy kívülről, mintha nem Te lennél. Egy idő után már nem lesz olyan elsöprő ereje, ha kitartóan nem adod át magad neki. Valakinek elég az, ha elszámol 10-ig egy stresszes szituációban és máris megnyugszik, lehiggad.

2012. okt. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!