Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon rosszul...

Mit tegyek ha nagyon rosszul vagyok, de holnap mennem kéne dolgozni?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem egy gyárban, reggel hétkor kezdek. Az a gond hogy szombaton nagyon megáztam, és most jött ki rajtam: fáj a torkom, köhögök, orrom folyamatosan eldugul... nagyon fáradt is vagyok mellé mert korán kell kelnem. Magát a munkát szeretem, nincs vele gond, de állómunka, mozogni kell egyfolytában, nem tudok folyton orrot fújni meg sprayzni. Fogalmam sincs hogy mit csináljak, engedhetik egyáltalán 2 nap után hogy ne menjek be? Vagy inkább menjek be és éljem túl valahogy? Nem tudom mit csináljak, ez az első munkahelyem és alig tudok valamit. Kérlek aki tud érdemben hozzászólni az segítsen!

2022. szept. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Holnap menj orvoshoz, aki kiír. Közben felhívod a főnöködet, hogy ez van.

Betegen ne menj be dolgozni, mert ha a fél céget megfertőzöd, akkor jogosan lesznek rád dühösek.

2022. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nincs lázad, menj be.Első munkahelyen nem szeretik azt aki már az elején megbetegszik, s kimarad. Még el is küldhetnek.Bemész, legfeljebb hazaküldenek.
2022. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!