Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van valami javaslata...

Valakinek van valami javaslata a terhességi rosszul létekre? Jelenleg a 10ik hétben járok, az elmúlt 4 hétben csak alszom és hányok folyamatosan,inni és enni is alig tudok, nagyon nehéz így dolgozni. Ilyenkor a kórházban tudnak infuziot adni?

Figyelt kérdés

#hányinger #terhességi rosszul lét
2022. máj. 21. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha kiszáradás tüneteit mutatod, akkor adnak infúziót. De ahhoz szerintem be kell feküdni pár napra.

Legalább inni próbálj meg többet.

Nekem a citromos víz segített, meg néha Salvus víz, kóla.

A kólát maga a nőgyógyász mondta, hogy igyak.

Ezek sajnos ilyen hetek, túl kell élni valahogy.

2022. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, még én úgy csináltam, hogy pl főtt rizst úgy ettem, hogy nagyon-nagyon, de tényleg nagyon alaposan megrágtam teljesen pépesre, és úgy nyeltem le. Így a gyomornak is könnyebb, és gyorsabban lebontja.

Amikor így ettem, az szinte soha nem jött ki.

2022. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem nekem is ilyen volt... Már savat és epét hánytam, a víz sem maradt meg bennem. Rettenetesen gyenge voltam, és csak sírtam otthon. 3 kiló pillanatok alatt szaladt le rólam. Amikor dokihoz mentem a 12. héten, kérdezte, van-e panasz. Elmondtam neki. Erre a válasza: Nem tudta, hogy a terhesség ezzel jár? Amúgy ezt a terhességemet végigkísérte a hányás.

Amikor pozitív lett újra a teszt, gyorsan bújni kezdtem a netet, és ott találtam rá a gyógyszertárban kapható Antimetil tablettára. A 8. és a 16. hét között folyamatosan szedtem, és talán 2x hánytam ez az idő alatt. De nem tudom, hogy tényleg ez használt, vagy csak ez a terhesség ennyire más volt. De szerintem egy próbát megér. Kitartás!

2022. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi nem segített csak az idő :( 14 hetes hetes voltam amikor jobban éreztem magam. 30 hetes vagyok most.. és még mindig van pàr dolog amit nem bírok megenni.. vagy olyan aminek az illatát sem tudom elviselni. Kitartás!
2022. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Túlélés sajnos. Nekem is javasoltak mindent is, pl gyömbéres tea, na attól még rosszabbul voltam.

Szerencsésebb esetben 2 hét és vége. Találj legalább 1-1 egy valamit ami nem jön vissza miután lement, én teán és ciniminisen éltem túl.

Kitartást!!!

2022. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még néha a Rennie is segített, főleg mikor még savam is jött felfelé.
2022. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem segített semmi. Viszont a 13. héten egy csapásra elmúlt, és teljesen jól lettem. Addig meg fogytam 4 kilót. Kitartást, el fog múlni.
2022. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a háztartási keksz segített, jó alaposan megrágtam.
2022. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem segített, a salvus vizet meg úgy kihánytam, ahogy kellett, borzasztó íze van.
2022. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!