Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ott hagytam az előző munkahely...

Ott hagytam az előző munkahelyem,mert idegileg/lelkileg teljesen tönkre mentem.Már elkezdtem új helyen dolgozni,de még rosszul vagyok. Ugyanúgy,ahogy eddig. Sok idő kell, amíg jobb lesz ?

Figyelt kérdés

Azt hittem az új munkahely jobb kedvet hoz,és gyógyulást.

De nem vagyok jobban. Ugyanúgy Depressziós,és pánikos vagyok,mint az előző munkahelyemen. Sok idő amíg jobban leszek?


2022. jún. 8. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod a depressziód okát, akkor változtatni sem tudsz rajta, tipikus csöbörből vödörbe eset.

Ne csak munkahelyet változtass, hanem magadon is próbálj változtatni: mi okoz neked örömöt? Vagy mi az, ami különösen deprimál téged? Akkor legalább azt tudnád kerülni...

Amúgy fordulj pszichológushoz, sportolj, változtass az étkezéseden, igyál több vizet, hogy minden nap meglegyen a legalább két liter, de inkább három, kerüld alkoholt, lélegezz mélyeket, sportolj és máris meglátod a különbséget!

2022. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Talán a legnagyobb baj hogy előző munkahelyemen teljesen egyedül voltam.

Itt is ,majdnem. Egy ügyfélszolgálati irodán vagyok de napi kb 3-4 ember jön be.

Tehát itt is csak ülök magamnak. Egyedül is élek.

Talán innen ered, nem tudom.

2022. jún. 8. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet eleve a depresszió miatt nem jó sehol sem ?
2022. jún. 8. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Jársz orvoshoz, kezelik a depressziódat, szedsz gyógyszert?
2022. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Csak nyugtatót kaptam,orvos szerint még nem olyan rossz a helyzet hogy gyógyszer kellene.

Két hetente egy órát beszélünk. Bár most az utolsó óta sokat romlottam,holnap megyek hozzá.

Szerintem kiakad.

2022. jún. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!